Nahia Berecoechea Prognoser, Statistikk & Form
Ranking#480
Nylig form
L
L
L
L
L
17
Analyserte kamper
64.7%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
13 66 |
2 |
9.7/10 | |
09:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
7.2/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
266 624 |
O20.5 |
5.1/10 | |
09:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
636 167 |
O19.5 |
8.4/10 | |
08:30 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
2 |
24 66 |
U20.5 |
4/10 | |
09:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
4.5/10 | |
08:30 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 22 |
U20.5 |
5.8/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
634 166 |
2 |
2/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
3.8/10 | |
09:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
U20.5 |
4.1/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
U20.5 |
4.2/10 | |
09:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 31 |
1 |
2.6/10 | |
09:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 22 |
1 |
5.4/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:15 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
1.6/10 | |
10:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
3.2/10 | |
11:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
8.5/10 | |
13:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
U19.5 |
3.4/10 |
Om Nahia Berecoechea – Tennisprognoser & Statistikk
Nahia Berecoechea Vår AI-algoritme har analysert 17 kamper med Nahia Berecoechea og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 64.7%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (37) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 62.8% | 60.2% | 60.5% |
| 1. serve vunnet | 55.6% | 52% | 52.6% |
| 2. serve vunnet | 43.8% | 40.9% | 43.2% |
| Ess / kamp | 0.5 | 0.6 | 0.6 |
| Dobbeltfeil / kamp | 6.9 | 5.3 | 5.2 |
| Breakballer reddet | 16.7% | 26.1% | 31% |
| Breakballer konvertert | 25% | 40.7% | 50% |
| Returpoeng vunnet | 48.3% | 48.4% | 49.4% |
| Servehold % | 725.6% | 257.8% | 337.7% |
| Totalt poeng vunnet | 93.6% | 80.6% | 78.1% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Hard (22) | Grus (12) |
|---|---|---|
| Første serve % | 62.8% | 60% |
| 1. serve vunnet | 55.6% | 51.9% |
| 2. serve vunnet | 43.8% | 43.1% |
| Ess / kamp | 0.5 | 0.7 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4.6 | 6 |
| Breakballer reddet | 16.7% | 34.8% |
| Breakballer konvertert | 25% | 57.1% |
| Returpoeng vunnet | 47.1% | 50.9% |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (37)
Siste 20 (20)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 60.5% |
| 1. serve vunnet | 52.6% |
| 2. serve vunnet | 43.2% |
| Ess / kamp | 0.6 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5.2 |
| Breakballer reddet | 31% |
| Breakballer konvertert | 50% |
| Returpoeng vunnet | 49.4% |
| Servehold % | 337.7% |
| Totalt poeng vunnet | 78.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 60.2% |
| 1. serve vunnet | 52% |
| 2. serve vunnet | 40.9% |
| Ess / kamp | 0.6 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5.3 |
| Breakballer reddet | 26.1% |
| Breakballer konvertert | 40.7% |
| Returpoeng vunnet | 48.4% |
| Servehold % | 257.8% |
| Totalt poeng vunnet | 80.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 62.8% |
| 1. serve vunnet | 55.6% |
| 2. serve vunnet | 43.8% |
| Ess / kamp | 0.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 6.9 |
| Breakballer reddet | 16.7% |
| Breakballer konvertert | 25% |
| Returpoeng vunnet | 48.3% |
| Servehold % | 725.6% |
| Totalt poeng vunnet | 93.6% |
Statistikk by Surface
Hard (22)
Grus (12)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 62.8% |
| 1. serve vunnet | 55.6% |
| 2. serve vunnet | 43.8% |
| Ess / kamp | 0.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4.6 |
| Breakballer reddet | 16.7% |
| Breakballer konvertert | 25% |
| Returpoeng vunnet | 47.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 60% |
| 1. serve vunnet | 51.9% |
| 2. serve vunnet | 43.1% |
| Ess / kamp | 0.7 |
| Dobbeltfeil / kamp | 6 |
| Breakballer reddet | 34.8% |
| Breakballer konvertert | 57.1% |
| Returpoeng vunnet | 50.9% |