Nicolas Garcia Longo Prognoser, Statistikk & Form
Ranking#1132
Alder20
Nylig form
W
W
W
W
L
5
Analyserte kamper
80%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
1.2/10 | |
12:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
267 625 |
1 |
1.4/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:15 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
5.5/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
3.8/10 | |
13:30 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
2 |
31 66 |
2 |
8.8/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
2 |
473 656 |
2 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
Om Nicolas Garcia Longo – Tennisprognoser & Statistikk
Nicolas Garcia Longo er en 20 år gammel profesjonell tennisspiller. Vår AI-algoritme har analysert 5 kamper med Nicolas Garcia Longo og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 80%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (19) | Siste 52 uker (19) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 72.8% | 69.1% | 69.1% |
| 1. serve vunnet | 62.6% | 56.9% | 56.9% |
| 2. serve vunnet | 64.7% | 54.5% | 54.5% |
| Ess / kamp | 0.6 | 0.5 | 0.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.3 | 2.7 | 2.7 |
| Breakballer reddet | 60% | 50% | 50% |
| Breakballer konvertert | 36.8% | 28% | 28% |
| Returpoeng vunnet | 43.2% | 41.5% | 41.5% |
| Servehold % | 139.2% | 151.1% | 151.1% |
| Totalt poeng vunnet | 67.4% | 60.9% | 60.9% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Hard (2) | Grus (17) |
|---|---|---|
| Første serve % | - | 69.1% |
| 1. serve vunnet | - | 56.9% |
| 2. serve vunnet | - | 54.5% |
| Ess / kamp | 1 | 0.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.5 | 2.6 |
| Breakballer reddet | - | 50% |
| Breakballer konvertert | - | 28% |
| Returpoeng vunnet | - | 41.5% |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (19)
Siste 20 (19)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 69.1% |
| 1. serve vunnet | 56.9% |
| 2. serve vunnet | 54.5% |
| Ess / kamp | 0.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.7 |
| Breakballer reddet | 50% |
| Breakballer konvertert | 28% |
| Returpoeng vunnet | 41.5% |
| Servehold % | 151.1% |
| Totalt poeng vunnet | 60.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 69.1% |
| 1. serve vunnet | 56.9% |
| 2. serve vunnet | 54.5% |
| Ess / kamp | 0.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.7 |
| Breakballer reddet | 50% |
| Breakballer konvertert | 28% |
| Returpoeng vunnet | 41.5% |
| Servehold % | 151.1% |
| Totalt poeng vunnet | 60.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 72.8% |
| 1. serve vunnet | 62.6% |
| 2. serve vunnet | 64.7% |
| Ess / kamp | 0.6 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.3 |
| Breakballer reddet | 60% |
| Breakballer konvertert | 36.8% |
| Returpoeng vunnet | 43.2% |
| Servehold % | 139.2% |
| Totalt poeng vunnet | 67.4% |
Statistikk by Surface
Hard (2)
Grus (17)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.5 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 69.1% |
| 1. serve vunnet | 56.9% |
| 2. serve vunnet | 54.5% |
| Ess / kamp | 0.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.6 |
| Breakballer reddet | 50% |
| Breakballer konvertert | 28% |
| Returpoeng vunnet | 41.5% |