Nicolas Moreno de Alboran Prognoser, Statistikk & Form
Ranking#544
Alder28
Høyde6'1"
Vekt181 lb
HåndHøyre
Nylig form
W
W
W
L
L
11
Analyserte kamper
72.7%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:40 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
634 366 |
O18.5 |
6.4/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:35 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
3.9/10 | |
17:20 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
2.8/10 | |
16:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 634 |
O20.5 |
4.6/10 | |
14:45 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U23.5 |
5.9/10 | |
17:20 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
561 726 |
2 |
3.9/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:10 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
2.7/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:40 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
8.6/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:20 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
646 464 |
O19.5 |
10/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:50 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
7626 6362 |
O22.5 |
8.7/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 462 |
1 |
8.2/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
Om Nicolas Moreno de Alboran – Tennisprognoser & Statistikk
Nicolas Moreno de Alboran er en 28 år gammel høyre profesjonell tennisspiller, for tiden rangert som nummer 544 i verden. Vår AI-algoritme har analysert 11 kamper med Nicolas Moreno de Alboran og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 72.7%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (17) | Siste 52 uker (17) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 66.2% | 69.5% | 69.5% |
| 1. serve vunnet | 72.2% | 71.5% | 71.5% |
| 2. serve vunnet | 51.6% | 52.7% | 52.7% |
| Ess / kamp | 2.7 | 3.5 | 3.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.6 | 2.1 | 2.1 |
| Breakballer reddet | 70.5% | 70.9% | 70.9% |
| Breakballer konvertert | 17.9% | 16.2% | 16.2% |
| Returpoeng vunnet | 37.4% | 37.3% | 37.3% |
| Servehold % | 65.3% | 65.7% | 65.7% |
| Totalt poeng vunnet | 51.1% | 51% | 51% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Hard (6) | Grus (10) | Gress (1) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 67.7% | 70.2% | 76.3% |
| 1. serve vunnet | 73% | 70.7% | 69% |
| 2. serve vunnet | 55% | 52% | 33.3% |
| Ess / kamp | 5.2 | 2.8 | 1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2 | 2.2 | 2 |
| Breakballer reddet | 68% | 73.6% | 0% |
| Breakballer konvertert | 11.6% | 20.8% | 0% |
| Returpoeng vunnet | 32.3% | 39.5% | 45.2% |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (17)
Siste 20 (17)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 69.5% |
| 1. serve vunnet | 71.5% |
| 2. serve vunnet | 52.7% |
| Ess / kamp | 3.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.1 |
| Breakballer reddet | 70.9% |
| Breakballer konvertert | 16.2% |
| Returpoeng vunnet | 37.3% |
| Servehold % | 65.7% |
| Totalt poeng vunnet | 51% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 69.5% |
| 1. serve vunnet | 71.5% |
| 2. serve vunnet | 52.7% |
| Ess / kamp | 3.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.1 |
| Breakballer reddet | 70.9% |
| Breakballer konvertert | 16.2% |
| Returpoeng vunnet | 37.3% |
| Servehold % | 65.7% |
| Totalt poeng vunnet | 51% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 66.2% |
| 1. serve vunnet | 72.2% |
| 2. serve vunnet | 51.6% |
| Ess / kamp | 2.7 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.6 |
| Breakballer reddet | 70.5% |
| Breakballer konvertert | 17.9% |
| Returpoeng vunnet | 37.4% |
| Servehold % | 65.3% |
| Totalt poeng vunnet | 51.1% |
Statistikk by Surface
Hard (6)
Grus (10)
Gress (1)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 67.7% |
| 1. serve vunnet | 73% |
| 2. serve vunnet | 55% |
| Ess / kamp | 5.2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2 |
| Breakballer reddet | 68% |
| Breakballer konvertert | 11.6% |
| Returpoeng vunnet | 32.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 70.2% |
| 1. serve vunnet | 70.7% |
| 2. serve vunnet | 52% |
| Ess / kamp | 2.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.2 |
| Breakballer reddet | 73.6% |
| Breakballer konvertert | 20.8% |
| Returpoeng vunnet | 39.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 76.3% |
| 1. serve vunnet | 69% |
| 2. serve vunnet | 33.3% |
| Ess / kamp | 1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2 |
| Breakballer reddet | 0% |
| Breakballer konvertert | 0% |
| Returpoeng vunnet | 45.2% |