Nikita Belozertsev Prognoser, Statistikk & Form
Ranking#780
Alder16
HåndHøyre
Nylig form
L
W
L
L
L
7
Analyserte kamper
71.4%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:13 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
566 723 |
1 |
4.1/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:45 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
2 |
634 366 |
O20.5 |
7.7/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
736 564 |
1 |
5.3/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
2.3/10 | |
08:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
U22.5 |
4.6/10 | |
10:06 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 164 |
1 |
4.4/10 | |
14:06 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
1.9/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 44 |
|
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
Om Nikita Belozertsev – Tennisprognoser & Statistikk
Nikita Belozertsev er en 16 år gammel høyre profesjonell tennisspiller, for tiden rangert som nummer 780 i verden. Vår AI-algoritme har analysert 7 kamper med Nikita Belozertsev og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 71.4%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (27) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 63.9% | 60.2% | 60.2% |
| 1. serve vunnet | 65.3% | 65.6% | 65.6% |
| 2. serve vunnet | 44% | 45.3% | 45.3% |
| Ess / kamp | 2.4 | 3.4 | 3.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5.6 | 5.3 | 4.7 |
| Breakballer reddet | 40% | 38.9% | 38.9% |
| Breakballer konvertert | 13% | 22.2% | 22.2% |
| Returpoeng vunnet | 38.7% | 37.1% | 37.1% |
| Servehold % | 130.8% | 146.2% | 190.6% |
| Totalt poeng vunnet | 67.6% | 61.7% | 61.7% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Hard (11) | Grus (16) |
|---|---|---|
| Første serve % | 55.2% | 63.8% |
| 1. serve vunnet | 69.2% | 63.4% |
| 2. serve vunnet | 45.9% | 44.8% |
| Ess / kamp | 3.7 | 3.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5 | 4.5 |
| Breakballer reddet | 43.8% | 35% |
| Breakballer konvertert | 30.8% | 16.2% |
| Returpoeng vunnet | 34.6% | 40.2% |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (27)
Siste 20 (20)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 60.2% |
| 1. serve vunnet | 65.6% |
| 2. serve vunnet | 45.3% |
| Ess / kamp | 3.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4.7 |
| Breakballer reddet | 38.9% |
| Breakballer konvertert | 22.2% |
| Returpoeng vunnet | 37.1% |
| Servehold % | 190.6% |
| Totalt poeng vunnet | 61.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 60.2% |
| 1. serve vunnet | 65.6% |
| 2. serve vunnet | 45.3% |
| Ess / kamp | 3.4 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5.3 |
| Breakballer reddet | 38.9% |
| Breakballer konvertert | 22.2% |
| Returpoeng vunnet | 37.1% |
| Servehold % | 146.2% |
| Totalt poeng vunnet | 61.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 63.9% |
| 1. serve vunnet | 65.3% |
| 2. serve vunnet | 44% |
| Ess / kamp | 2.4 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5.6 |
| Breakballer reddet | 40% |
| Breakballer konvertert | 13% |
| Returpoeng vunnet | 38.7% |
| Servehold % | 130.8% |
| Totalt poeng vunnet | 67.6% |
Statistikk by Surface
Hard (11)
Grus (16)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 55.2% |
| 1. serve vunnet | 69.2% |
| 2. serve vunnet | 45.9% |
| Ess / kamp | 3.7 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5 |
| Breakballer reddet | 43.8% |
| Breakballer konvertert | 30.8% |
| Returpoeng vunnet | 34.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 63.8% |
| 1. serve vunnet | 63.4% |
| 2. serve vunnet | 44.8% |
| Ess / kamp | 3.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4.5 |
| Breakballer reddet | 35% |
| Breakballer konvertert | 16.2% |
| Returpoeng vunnet | 40.2% |