Nikolay Vylegzhanin Prognoser, Statistikk & Form
Ranking#474
Alder25
Høyde5'10"
Vekt179 lb
HåndHøyre
Nylig form
L
W
W
L
L
4
Analyserte kamper
75%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
6/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
76 52 |
U27.5 |
7.4/10 | |
10:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
165 637 |
2 |
8.7/10 | |
12:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
U26.5 |
8.1/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:25 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
265 627 |
|
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
746 562 |
|
||
11:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
|
Om Nikolay Vylegzhanin – Tennisprognoser & Statistikk
Nikolay Vylegzhanin er en 25 år gammel høyre profesjonell tennisspiller, for tiden rangert som nummer 474 i verden. Vår AI-algoritme har analysert 4 kamper med Nikolay Vylegzhanin og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 75%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (38) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 66.9% | 66.1% | 66% |
| 1. serve vunnet | 66.7% | 66.5% | 65.6% |
| 2. serve vunnet | 47.1% | 44.4% | 45.6% |
| Ess / kamp | 1.7 | 1.8 | 1.4 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5.1 | 5.3 | 5.2 |
| Breakballer reddet | 53.3% | 58.1% | 58.8% |
| Breakballer konvertert | 30% | 30% | 27.7% |
| Returpoeng vunnet | 40.4% | 39.5% | 37.5% |
| Servehold % | 60.6% | 63.1% | 94.7% |
| Totalt poeng vunnet | 50.3% | 49.7% | 48.5% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Hard (25) | Grus (13) |
|---|---|---|
| Første serve % | 66.1% | 65.4% |
| 1. serve vunnet | 66.5% | 57.5% |
| 2. serve vunnet | 44.4% | 56.5% |
| Ess / kamp | 1.8 | 0.6 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5.8 | 4.1 |
| Breakballer reddet | 58.1% | 71.4% |
| Breakballer konvertert | 30% | 5.6% |
| Returpoeng vunnet | 39.5% | 23.4% |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (38)
Siste 20 (20)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 66% |
| 1. serve vunnet | 65.6% |
| 2. serve vunnet | 45.6% |
| Ess / kamp | 1.4 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5.2 |
| Breakballer reddet | 58.8% |
| Breakballer konvertert | 27.7% |
| Returpoeng vunnet | 37.5% |
| Servehold % | 94.7% |
| Totalt poeng vunnet | 48.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 66.1% |
| 1. serve vunnet | 66.5% |
| 2. serve vunnet | 44.4% |
| Ess / kamp | 1.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5.3 |
| Breakballer reddet | 58.1% |
| Breakballer konvertert | 30% |
| Returpoeng vunnet | 39.5% |
| Servehold % | 63.1% |
| Totalt poeng vunnet | 49.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 66.9% |
| 1. serve vunnet | 66.7% |
| 2. serve vunnet | 47.1% |
| Ess / kamp | 1.7 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5.1 |
| Breakballer reddet | 53.3% |
| Breakballer konvertert | 30% |
| Returpoeng vunnet | 40.4% |
| Servehold % | 60.6% |
| Totalt poeng vunnet | 50.3% |
Statistikk by Surface
Hard (25)
Grus (13)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 66.1% |
| 1. serve vunnet | 66.5% |
| 2. serve vunnet | 44.4% |
| Ess / kamp | 1.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5.8 |
| Breakballer reddet | 58.1% |
| Breakballer konvertert | 30% |
| Returpoeng vunnet | 39.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 65.4% |
| 1. serve vunnet | 57.5% |
| 2. serve vunnet | 56.5% |
| Ess / kamp | 0.6 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4.1 |
| Breakballer reddet | 71.4% |
| Breakballer konvertert | 5.6% |
| Returpoeng vunnet | 23.4% |