Noritaka Koizumi Prognoser, Statistikk & Form
Nylig form
L
W
L
3
Analyserte kamper
100%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
4.4/10 | |
05:44 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
731 666 |
2 |
7.2/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
3/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
Om Noritaka Koizumi – Tennisprognoser & Statistikk
Noritaka Koizumi Vår AI-algoritme har analysert 3 kamper med Noritaka Koizumi og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 100%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (26) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 76.2% | 69.4% | 68.3% |
| 1. serve vunnet | 61% | 58.9% | 59.7% |
| 2. serve vunnet | 35.9% | 45.8% | 47% |
| Ess / kamp | 1.3 | 1.1 | 1.2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.7 | 1.7 | 2.1 |
| Breakballer reddet | 52.8% | 54% | 51.6% |
| Breakballer konvertert | 41.5% | 39.6% | 41.7% |
| Returpoeng vunnet | 37.9% | 41.5% | 43.1% |
| Servehold % | 140.9% | 82% | 84.1% |
| Totalt poeng vunnet | 78.8% | 64.4% | 62.7% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Hard (24) | Grus (2) |
|---|---|---|
| Første serve % | 68.3% | - |
| 1. serve vunnet | 59.7% | - |
| 2. serve vunnet | 47% | - |
| Ess / kamp | 1.2 | 1.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2 | 3 |
| Breakballer reddet | 51.6% | - |
| Breakballer konvertert | 41.7% | - |
| Returpoeng vunnet | 43.1% | - |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (26)
Siste 20 (20)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 68.3% |
| 1. serve vunnet | 59.7% |
| 2. serve vunnet | 47% |
| Ess / kamp | 1.2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.1 |
| Breakballer reddet | 51.6% |
| Breakballer konvertert | 41.7% |
| Returpoeng vunnet | 43.1% |
| Servehold % | 84.1% |
| Totalt poeng vunnet | 62.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 69.4% |
| 1. serve vunnet | 58.9% |
| 2. serve vunnet | 45.8% |
| Ess / kamp | 1.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.7 |
| Breakballer reddet | 54% |
| Breakballer konvertert | 39.6% |
| Returpoeng vunnet | 41.5% |
| Servehold % | 82% |
| Totalt poeng vunnet | 64.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 76.2% |
| 1. serve vunnet | 61% |
| 2. serve vunnet | 35.9% |
| Ess / kamp | 1.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.7 |
| Breakballer reddet | 52.8% |
| Breakballer konvertert | 41.5% |
| Returpoeng vunnet | 37.9% |
| Servehold % | 140.9% |
| Totalt poeng vunnet | 78.8% |
Statistikk by Surface
Hard (24)
Grus (2)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 68.3% |
| 1. serve vunnet | 59.7% |
| 2. serve vunnet | 47% |
| Ess / kamp | 1.2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2 |
| Breakballer reddet | 51.6% |
| Breakballer konvertert | 41.7% |
| Returpoeng vunnet | 43.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 1.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3 |