Olaf Pieczkowski Prognoser, Statistikk & Form
Nylig form
Tennisprognoser
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:00 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
2.9/10 | |
19:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
13 66 |
2 |
8.6/10 | |
17:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
5.5/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 31 |
U20.5 |
5/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
U24.5 |
5.3/10 | |
16:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
U24.5 |
8.1/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:45 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
53 76 |
U27.5 |
7.4/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
2 |
25 67 |
|
||
11:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 44 |
|
||
07:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
|
||
08:15 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
|
||
07:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
|
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
|
||
13:15 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
647 265 |
|
||
09:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
|
||
08:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
|
Om Olaf Pieczkowski – Tennisprognoser & Statistikk
Olaf Pieczkowski er en 21 år gammel høyre profesjonell tennisspiller, for tiden rangert som nummer 497 i verden. Vår AI-algoritme har analysert 7 kamper med Olaf Pieczkowski og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 85.7%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (36) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 62.7% | 60.2% | 63% |
| 1. serve vunnet | 66.1% | 68.6% | 65.5% |
| 2. serve vunnet | 54.2% | 47.3% | 50.2% |
| Ess / kamp | 2.7 | 2.6 | 3.6 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4 | 4.7 | 4.2 |
| Breakballer reddet | 82.8% | 72.3% | 65% |
| Breakballer konvertert | 27.8% | 18.2% | 20.5% |
| Returpoeng vunnet | 42.1% | 38.6% | 41.6% |
| Servehold % | 107.3% | 73.7% | 77.5% |
| Totalt poeng vunnet | 67.3% | 56% | 55.3% |
| Statistikk | Hard (34) |
|---|---|
| Første serve % | 62.8% |
| 1. serve vunnet | 65.7% |
| 2. serve vunnet | 50.8% |
| Ess / kamp | 3.6 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4.2 |
| Breakballer reddet | 64.8% |
| Breakballer konvertert | 21.8% |
| Returpoeng vunnet | 43% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 63% |
| 1. serve vunnet | 65.5% |
| 2. serve vunnet | 50.2% |
| Ess / kamp | 3.6 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4.2 |
| Breakballer reddet | 65% |
| Breakballer konvertert | 20.5% |
| Returpoeng vunnet | 41.6% |
| Servehold % | 77.5% |
| Totalt poeng vunnet | 55.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 60.2% |
| 1. serve vunnet | 68.6% |
| 2. serve vunnet | 47.3% |
| Ess / kamp | 2.6 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4.7 |
| Breakballer reddet | 72.3% |
| Breakballer konvertert | 18.2% |
| Returpoeng vunnet | 38.6% |
| Servehold % | 73.7% |
| Totalt poeng vunnet | 56% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 62.7% |
| 1. serve vunnet | 66.1% |
| 2. serve vunnet | 54.2% |
| Ess / kamp | 2.7 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4 |
| Breakballer reddet | 82.8% |
| Breakballer konvertert | 27.8% |
| Returpoeng vunnet | 42.1% |
| Servehold % | 107.3% |
| Totalt poeng vunnet | 67.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 62.8% |
| 1. serve vunnet | 65.7% |
| 2. serve vunnet | 50.8% |
| Ess / kamp | 3.6 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4.2 |
| Breakballer reddet | 64.8% |
| Breakballer konvertert | 21.8% |
| Returpoeng vunnet | 43% |