Olivia Gadecki Prognoser, Statistikk & Form
Ranking#204
Alder23
HåndHøyre
Nylig form
W
L
L
L
L
11
Analyserte kamper
45.5%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:08 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
366 632 |
O20.5 |
6/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
3.2/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
5.6/10 | |
09:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
265 637 |
2 |
7.2/10 | |
14:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
365 627 |
2 |
8/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:25 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 642 |
O17.5 |
6.6/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:50 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 23 |
U26.5 |
10/10 | |
02:45 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
8/10 | |
03:35 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
1 |
566 721 |
1 |
8/10 | |
04:10 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
22 66 |
2 |
8.7/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
1.4/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
Om Olivia Gadecki – Tennisprognoser & Statistikk
Olivia Gadecki er en 23 år gammel høyre profesjonell tennisspiller, for tiden rangert som nummer 204 i verden. Vår AI-algoritme har analysert 11 kamper med Olivia Gadecki og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 45.5%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (39) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 65.6% | 66.3% | 65.3% |
| 1. serve vunnet | 63.8% | 64.7% | 65.6% |
| 2. serve vunnet | 50% | 50.7% | 41.6% |
| Ess / kamp | 1.5 | 2.4 | 3.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.4 | 4.4 | 5.4 |
| Breakballer reddet | 62.5% | 61.4% | 52.4% |
| Breakballer konvertert | 29.8% | 31.3% | 27.1% |
| Returpoeng vunnet | 41.2% | 41.9% | 40.6% |
| Servehold % | 72.4% | 82.7% | 71.3% |
| Totalt poeng vunnet | 54.5% | 54.6% | 50.2% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Hard (30) | Grus (1) | Gress (5) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 68.2% | 58% | 60.1% |
| 1. serve vunnet | 66.2% | 55.2% | 65.6% |
| 2. serve vunnet | 42.5% | 14.3% | 44.1% |
| Ess / kamp | 3.1 | 0 | 3.4 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5.4 | 6 | 6.4 |
| Breakballer reddet | 58.8% | 25% | 42.4% |
| Breakballer konvertert | 29.1% | 25% | 23.2% |
| Returpoeng vunnet | 41.1% | 40.4% | 39.4% |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (39)
Siste 20 (20)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 65.3% |
| 1. serve vunnet | 65.6% |
| 2. serve vunnet | 41.6% |
| Ess / kamp | 3.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5.4 |
| Breakballer reddet | 52.4% |
| Breakballer konvertert | 27.1% |
| Returpoeng vunnet | 40.6% |
| Servehold % | 71.3% |
| Totalt poeng vunnet | 50.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 66.3% |
| 1. serve vunnet | 64.7% |
| 2. serve vunnet | 50.7% |
| Ess / kamp | 2.4 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4.4 |
| Breakballer reddet | 61.4% |
| Breakballer konvertert | 31.3% |
| Returpoeng vunnet | 41.9% |
| Servehold % | 82.7% |
| Totalt poeng vunnet | 54.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 65.6% |
| 1. serve vunnet | 63.8% |
| 2. serve vunnet | 50% |
| Ess / kamp | 1.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.4 |
| Breakballer reddet | 62.5% |
| Breakballer konvertert | 29.8% |
| Returpoeng vunnet | 41.2% |
| Servehold % | 72.4% |
| Totalt poeng vunnet | 54.5% |
Statistikk by Surface
Hard (30)
Grus (1)
Gress (5)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 68.2% |
| 1. serve vunnet | 66.2% |
| 2. serve vunnet | 42.5% |
| Ess / kamp | 3.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5.4 |
| Breakballer reddet | 58.8% |
| Breakballer konvertert | 29.1% |
| Returpoeng vunnet | 41.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 58% |
| 1. serve vunnet | 55.2% |
| 2. serve vunnet | 14.3% |
| Ess / kamp | 0 |
| Dobbeltfeil / kamp | 6 |
| Breakballer reddet | 25% |
| Breakballer konvertert | 25% |
| Returpoeng vunnet | 40.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 60.1% |
| 1. serve vunnet | 65.6% |
| 2. serve vunnet | 44.1% |
| Ess / kamp | 3.4 |
| Dobbeltfeil / kamp | 6.4 |
| Breakballer reddet | 42.4% |
| Breakballer konvertert | 23.2% |
| Returpoeng vunnet | 39.4% |