Peangtarn Plipuech Prognoser, Statistikk & Form
Ranking#733
Alder32
Høyde5'7"
HåndHøyre
Nylig form
L
L
L
W
L
11
Analyserte kamper
63.6%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
1.8/10 | |
04:10 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 362 |
1 |
5.2/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:40 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
634 366 |
2 |
2.6/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
U20.5 |
4.6/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
33 66 |
U22.5 |
3.6/10 | |
06:40 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
666 731 |
O8.5 |
7.9/10 | |
08:50 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 44 |
O8.5 |
9.8/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:45 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
634 166 |
O7.5 |
9.9/10 | |
06:15 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 22 |
1 |
6.1/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
3.5/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
3.3/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
Om Peangtarn Plipuech – Tennisprognoser & Statistikk
Peangtarn Plipuech er en 32 år gammel høyre profesjonell tennisspiller, for tiden rangert som nummer 733 i verden. Vår AI-algoritme har analysert 11 kamper med Peangtarn Plipuech og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 63.6%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (34) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 75.4% | 78.5% | 78.5% |
| 1. serve vunnet | 58.8% | 57.4% | 57.4% |
| 2. serve vunnet | 45% | 44.7% | 44.7% |
| Ess / kamp | 1.2 | 1.3 | 1.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1 | 1.4 | 1.9 |
| Breakballer reddet | 52.5% | 51.4% | 51.4% |
| Breakballer konvertert | 34.1% | 35.1% | 35.1% |
| Returpoeng vunnet | 41.1% | 41.8% | 41.8% |
| Servehold % | 61.1% | 65.7% | 123.7% |
| Totalt poeng vunnet | 50.4% | 50.1% | 50.1% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Hard (31) | Grus (1) |
|---|---|---|
| Første serve % | 81.5% | 52% |
| 1. serve vunnet | 52.8% | 50% |
| 2. serve vunnet | 44.2% | 33.3% |
| Ess / kamp | 1.8 | 1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.1 | 1 |
| Breakballer reddet | 54.7% | 33.3% |
| Breakballer konvertert | 35.8% | 33.3% |
| Returpoeng vunnet | 41.8% | 44.9% |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (34)
Siste 20 (20)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 78.5% |
| 1. serve vunnet | 57.4% |
| 2. serve vunnet | 44.7% |
| Ess / kamp | 1.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.9 |
| Breakballer reddet | 51.4% |
| Breakballer konvertert | 35.1% |
| Returpoeng vunnet | 41.8% |
| Servehold % | 123.7% |
| Totalt poeng vunnet | 50.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 78.5% |
| 1. serve vunnet | 57.4% |
| 2. serve vunnet | 44.7% |
| Ess / kamp | 1.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.4 |
| Breakballer reddet | 51.4% |
| Breakballer konvertert | 35.1% |
| Returpoeng vunnet | 41.8% |
| Servehold % | 65.7% |
| Totalt poeng vunnet | 50.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 75.4% |
| 1. serve vunnet | 58.8% |
| 2. serve vunnet | 45% |
| Ess / kamp | 1.2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1 |
| Breakballer reddet | 52.5% |
| Breakballer konvertert | 34.1% |
| Returpoeng vunnet | 41.1% |
| Servehold % | 61.1% |
| Totalt poeng vunnet | 50.4% |
Statistikk by Surface
Hard (31)
Grus (1)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 81.5% |
| 1. serve vunnet | 52.8% |
| 2. serve vunnet | 44.2% |
| Ess / kamp | 1.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.1 |
| Breakballer reddet | 54.7% |
| Breakballer konvertert | 35.8% |
| Returpoeng vunnet | 41.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 52% |
| 1. serve vunnet | 50% |
| 2. serve vunnet | 33.3% |
| Ess / kamp | 1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1 |
| Breakballer reddet | 33.3% |
| Breakballer konvertert | 33.3% |
| Returpoeng vunnet | 44.9% |