Piet Luis Pinter Prognoser, Statistikk & Form
Ranking#1113
Alder20
Nylig form
L
L
L
3
Analyserte kamper
100%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:11 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
3.4/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
266 624 |
1 |
3.9/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
5.1/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
Om Piet Luis Pinter – Tennisprognoser & Statistikk
Piet Luis Pinter er en 20 år gammel profesjonell tennisspiller. Vår AI-algoritme har analysert 3 kamper med Piet Luis Pinter og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 100%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (30) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 53.8% | 61.4% | 61.4% |
| 1. serve vunnet | 57.1% | 62% | 62% |
| 2. serve vunnet | 43.3% | 44.1% | 44.1% |
| Ess / kamp | 1.3 | 2.7 | 2.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.8 | 2.2 | 2.3 |
| Breakballer reddet | 57.1% | 57.9% | 57.9% |
| Breakballer konvertert | 22.2% | 16.7% | 16.7% |
| Returpoeng vunnet | 38.2% | 37.5% | 37.5% |
| Servehold % | 290.8% | 244.3% | 309.7% |
| Totalt poeng vunnet | 74.2% | 64.8% | 64.8% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Hard (2) | Grus (27) |
|---|---|---|
| Første serve % | - | 61.4% |
| 1. serve vunnet | - | 62% |
| 2. serve vunnet | - | 44.1% |
| Ess / kamp | 9.5 | 2.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2 | 2.3 |
| Breakballer reddet | - | 57.9% |
| Breakballer konvertert | - | 16.7% |
| Returpoeng vunnet | - | 37.5% |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (30)
Siste 20 (20)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 61.4% |
| 1. serve vunnet | 62% |
| 2. serve vunnet | 44.1% |
| Ess / kamp | 2.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.3 |
| Breakballer reddet | 57.9% |
| Breakballer konvertert | 16.7% |
| Returpoeng vunnet | 37.5% |
| Servehold % | 309.7% |
| Totalt poeng vunnet | 64.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 61.4% |
| 1. serve vunnet | 62% |
| 2. serve vunnet | 44.1% |
| Ess / kamp | 2.7 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.2 |
| Breakballer reddet | 57.9% |
| Breakballer konvertert | 16.7% |
| Returpoeng vunnet | 37.5% |
| Servehold % | 244.3% |
| Totalt poeng vunnet | 64.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 53.8% |
| 1. serve vunnet | 57.1% |
| 2. serve vunnet | 43.3% |
| Ess / kamp | 1.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.8 |
| Breakballer reddet | 57.1% |
| Breakballer konvertert | 22.2% |
| Returpoeng vunnet | 38.2% |
| Servehold % | 290.8% |
| Totalt poeng vunnet | 74.2% |
Statistikk by Surface
Hard (2)
Grus (27)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 9.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 61.4% |
| 1. serve vunnet | 62% |
| 2. serve vunnet | 44.1% |
| Ess / kamp | 2.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.3 |
| Breakballer reddet | 57.9% |
| Breakballer konvertert | 16.7% |
| Returpoeng vunnet | 37.5% |