Pietra Rivoli Prognoser, Statistikk & Form
Ranking#1434
Nylig form
W
L
2
Analyserte kamper
50%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 625 |
1 |
7.6/10 | |
09:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
7.9/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
Om Pietra Rivoli – Tennisprognoser & Statistikk
Pietra Rivoli Vår AI-algoritme har analysert 2 kamper med Pietra Rivoli og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 50%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (5) | Siste 20 (5) | Siste 52 uker (5) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 65.8% | 65.8% | 65.8% |
| 1. serve vunnet | 50% | 50% | 50% |
| 2. serve vunnet | 42% | 42% | 42% |
| Ess / kamp | 1.6 | 1.6 | 1.6 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5.8 | 5.8 | 5.8 |
| Breakballer reddet | 36.4% | 36.4% | 36.4% |
| Breakballer konvertert | 40.9% | 40.9% | 40.9% |
| Returpoeng vunnet | 45.4% | 45.4% | 45.4% |
| Servehold % | 61.6% | 61.6% | 61.6% |
| Totalt poeng vunnet | 46.3% | 46.3% | 46.3% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Hard (1) | Grus (4) |
|---|---|---|
| Første serve % | 65.2% | 66.7% |
| 1. serve vunnet | 50% | 50% |
| 2. serve vunnet | 53.1% | 22.2% |
| Ess / kamp | 2 | 1.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5 | 6 |
| Breakballer reddet | 46.7% | 14.3% |
| Breakballer konvertert | 50% | 25% |
| Returpoeng vunnet | 51.2% | 37.9% |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (5)
Siste 20 (5)
Siste 10 (5)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 65.8% |
| 1. serve vunnet | 50% |
| 2. serve vunnet | 42% |
| Ess / kamp | 1.6 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5.8 |
| Breakballer reddet | 36.4% |
| Breakballer konvertert | 40.9% |
| Returpoeng vunnet | 45.4% |
| Servehold % | 61.6% |
| Totalt poeng vunnet | 46.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 65.8% |
| 1. serve vunnet | 50% |
| 2. serve vunnet | 42% |
| Ess / kamp | 1.6 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5.8 |
| Breakballer reddet | 36.4% |
| Breakballer konvertert | 40.9% |
| Returpoeng vunnet | 45.4% |
| Servehold % | 61.6% |
| Totalt poeng vunnet | 46.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 65.8% |
| 1. serve vunnet | 50% |
| 2. serve vunnet | 42% |
| Ess / kamp | 1.6 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5.8 |
| Breakballer reddet | 36.4% |
| Breakballer konvertert | 40.9% |
| Returpoeng vunnet | 45.4% |
| Servehold % | 61.6% |
| Totalt poeng vunnet | 46.3% |
Statistikk by Surface
Hard (1)
Grus (4)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 65.2% |
| 1. serve vunnet | 50% |
| 2. serve vunnet | 53.1% |
| Ess / kamp | 2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5 |
| Breakballer reddet | 46.7% |
| Breakballer konvertert | 50% |
| Returpoeng vunnet | 51.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 66.7% |
| 1. serve vunnet | 50% |
| 2. serve vunnet | 22.2% |
| Ess / kamp | 1.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 6 |
| Breakballer reddet | 14.3% |
| Breakballer konvertert | 25% |
| Returpoeng vunnet | 37.9% |