Radka Zelníčková Prognoser, Statistikk & Form
Ranking#442
Nylig form
W
W
W
L
L
14
Analyserte kamper
64.3%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:50 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
5.6/10 | |
09:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 643 |
O20.5 |
7.5/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
666 742 |
O20.5 |
6.2/10 | |
09:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
366 633 |
1 |
6.1/10 | |
09:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
731 666 |
2 |
6/10 | |
11:12 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
662 736 |
O20.5 |
7.2/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
754 576 |
O19.5 |
9.4/10 | |
09:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
3.5/10 | |
11:10 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
647 266 |
1 |
8.1/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
22 66 |
2 |
6.9/10 | |
13:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
4.8/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
31 66 |
2 |
1.9/10 | |
09:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
4.8/10 | |
08:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
10/10 | |
09:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
165 627 |
|
||
08:45 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 264 |
|
Om Radka Zelníčková – Tennisprognoser & Statistikk
Radka Zelníčková Vår AI-algoritme har analysert 14 kamper med Radka Zelníčková og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 64.3%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (49) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | - | - | 58.3% |
| 1. serve vunnet | - | - | 60% |
| 2. serve vunnet | - | - | 47.1% |
| Ess / kamp | 1.8 | 2.2 | 1.6 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.1 | 2.3 | 2.6 |
| Breakballer reddet | - | - | 57.1% |
| Breakballer konvertert | - | - | 18.2% |
| Returpoeng vunnet | 40.7% | 40.2% | 39.4% |
| Servehold % | - | - | 657.1% |
| Totalt poeng vunnet | 106.1% | 106.9% | 91.4% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Hard (27) | Grus (22) |
|---|---|---|
| Første serve % | 58.3% | - |
| 1. serve vunnet | 60% | - |
| 2. serve vunnet | 47.1% | - |
| Ess / kamp | 2 | 1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.6 | 2.6 |
| Breakballer reddet | 57.1% | - |
| Breakballer konvertert | 18.2% | - |
| Returpoeng vunnet | 39.8% | 34.2% |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (49)
Siste 20 (20)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 58.3% |
| 1. serve vunnet | 60% |
| 2. serve vunnet | 47.1% |
| Ess / kamp | 1.6 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.6 |
| Breakballer reddet | 57.1% |
| Breakballer konvertert | 18.2% |
| Returpoeng vunnet | 39.4% |
| Servehold % | 657.1% |
| Totalt poeng vunnet | 91.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 2.2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.3 |
| Returpoeng vunnet | 40.2% |
| Totalt poeng vunnet | 106.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 1.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.1 |
| Returpoeng vunnet | 40.7% |
| Totalt poeng vunnet | 106.1% |
Statistikk by Surface
Hard (27)
Grus (22)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 58.3% |
| 1. serve vunnet | 60% |
| 2. serve vunnet | 47.1% |
| Ess / kamp | 2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.6 |
| Breakballer reddet | 57.1% |
| Breakballer konvertert | 18.2% |
| Returpoeng vunnet | 39.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.6 |
| Returpoeng vunnet | 34.2% |