Rethin Pranav Senthil Kumar Prognoser, statistikk & form
Alder18
Nylig form
-
0
Analyserte kamper
0%
Prognosenøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:10 Kommende |
| - |
|
|
? |
? |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
Om Rethin Pranav Senthil Kumar – tennisprognoser & statistikk
Rethin Pranav Senthil Kumar er en 18 år gammel profesjonell tennisspiller. Vår AI-algoritme har analysert 0 kamper med Rethin Pranav Senthil Kumar og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 0%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert kampvinner og resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakballkonvertering.
Selv om aktive prognoser kun er tilgjengelige for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere historikken vår når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (14) | Siste 52 uker (14) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 66.4% | 66.4% | 66.4% |
| 1. serve vunnet | 65.9% | 66.3% | 66.3% |
| 2. serve vunnet | 55.6% | 57% | 57% |
| Ess / kamp | 2.6 | 2.6 | 2.6 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.5 | 2.1 | 2.1 |
| Breakballer reddet | 67.2% | 69.2% | 69.2% |
| Breakballer konvertert | 38.5% | 39.4% | 39.4% |
| Returpoeng vunnet | 45.1% | 45.6% | 45.6% |
| Servehold % | 62.4% | 80.3% | 80.3% |
| Totalt poeng vunnet | 54.1% | 54.6% | 54.6% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Hard (11) | Grus (3) |
|---|---|---|
| Første serve % | 66.4% | - |
| 1. serve vunnet | 66.3% | - |
| 2. serve vunnet | 57% | - |
| Ess / kamp | 2.5 | 3.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.5 | 4 |
| Breakballer reddet | 69.2% | - |
| Breakballer konvertert | 39.4% | - |
| Returpoeng vunnet | 45.6% | - |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (14)
Siste 20 (14)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 66.4% |
| 1. serve vunnet | 66.3% |
| 2. serve vunnet | 57% |
| Ess / kamp | 2.6 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.1 |
| Breakballer reddet | 69.2% |
| Breakballer konvertert | 39.4% |
| Returpoeng vunnet | 45.6% |
| Servehold % | 80.3% |
| Totalt poeng vunnet | 54.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 66.4% |
| 1. serve vunnet | 66.3% |
| 2. serve vunnet | 57% |
| Ess / kamp | 2.6 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.1 |
| Breakballer reddet | 69.2% |
| Breakballer konvertert | 39.4% |
| Returpoeng vunnet | 45.6% |
| Servehold % | 80.3% |
| Totalt poeng vunnet | 54.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 66.4% |
| 1. serve vunnet | 65.9% |
| 2. serve vunnet | 55.6% |
| Ess / kamp | 2.6 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.5 |
| Breakballer reddet | 67.2% |
| Breakballer konvertert | 38.5% |
| Returpoeng vunnet | 45.1% |
| Servehold % | 62.4% |
| Totalt poeng vunnet | 54.1% |
Statistikk by Surface
Hard (11)
Grus (3)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 66.4% |
| 1. serve vunnet | 66.3% |
| 2. serve vunnet | 57% |
| Ess / kamp | 2.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.5 |
| Breakballer reddet | 69.2% |
| Breakballer konvertert | 39.4% |
| Returpoeng vunnet | 45.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 3.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4 |