Santiago Giamichelle Prognoser, Statistikk & Form
Nylig form
L
L
1
Analyserte kamper
0%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
637 365 |
O20.5 |
7.4/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
|
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
Om Santiago Giamichelle – Tennisprognoser & Statistikk
Santiago Giamichelle Vår AI-algoritme har analysert 1 kamper med Santiago Giamichelle og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 0%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (18) | Siste 52 uker (18) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 65.1% | 65% | 65% |
| 1. serve vunnet | 63.1% | 66% | 66% |
| 2. serve vunnet | 53% | 55.4% | 55.4% |
| Ess / kamp | 1 | 1.3 | 1.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.5 | 2.4 | 2.4 |
| Breakballer reddet | 48.4% | 54% | 54% |
| Breakballer konvertert | 29.5% | 35.5% | 35.5% |
| Returpoeng vunnet | 40.9% | 43.5% | 43.5% |
| Servehold % | 62.2% | 67.8% | 67.8% |
| Totalt poeng vunnet | 45.1% | 49.4% | 49.4% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Hard (16) | Grus (2) |
|---|---|---|
| Første serve % | 65% | - |
| 1. serve vunnet | 66% | - |
| 2. serve vunnet | 55.4% | - |
| Ess / kamp | 1.3 | 1.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.5 | 1.5 |
| Breakballer reddet | 54% | - |
| Breakballer konvertert | 35.5% | - |
| Returpoeng vunnet | 43.5% | - |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (18)
Siste 20 (18)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 65% |
| 1. serve vunnet | 66% |
| 2. serve vunnet | 55.4% |
| Ess / kamp | 1.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.4 |
| Breakballer reddet | 54% |
| Breakballer konvertert | 35.5% |
| Returpoeng vunnet | 43.5% |
| Servehold % | 67.8% |
| Totalt poeng vunnet | 49.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 65% |
| 1. serve vunnet | 66% |
| 2. serve vunnet | 55.4% |
| Ess / kamp | 1.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.4 |
| Breakballer reddet | 54% |
| Breakballer konvertert | 35.5% |
| Returpoeng vunnet | 43.5% |
| Servehold % | 67.8% |
| Totalt poeng vunnet | 49.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 65.1% |
| 1. serve vunnet | 63.1% |
| 2. serve vunnet | 53% |
| Ess / kamp | 1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.5 |
| Breakballer reddet | 48.4% |
| Breakballer konvertert | 29.5% |
| Returpoeng vunnet | 40.9% |
| Servehold % | 62.2% |
| Totalt poeng vunnet | 45.1% |
Statistikk by Surface
Hard (16)
Grus (2)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 65% |
| 1. serve vunnet | 66% |
| 2. serve vunnet | 55.4% |
| Ess / kamp | 1.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.5 |
| Breakballer reddet | 54% |
| Breakballer konvertert | 35.5% |
| Returpoeng vunnet | 43.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 1.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.5 |