Sara Victoria Balan Prognoser, Statistikk & Form
Ranking#1007
Nylig form
W
L
W
L
L
5
Analyserte kamper
60%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:21 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
23 66 |
U20.5 |
4.3/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Ferdig |
| 1
1
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
2.5/10 | |
11:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
364 636 |
O17.5 |
8/10 | |
12:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
5/10 | |
08:35 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
3.6/10 |
Om Sara Victoria Balan – Tennisprognoser & Statistikk
Sara Victoria Balan Vår AI-algoritme har analysert 5 kamper med Sara Victoria Balan og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 60%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (39) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 78.1% | 73.8% | 74.1% |
| 1. serve vunnet | 56.6% | 55.3% | 54.5% |
| 2. serve vunnet | 41.6% | 42.7% | 42.3% |
| Ess / kamp | 0.7 | 0.7 | 0.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.6 | 2.9 | 2.3 |
| Breakballer reddet | 62.7% | 55% | 53.3% |
| Breakballer konvertert | 61.8% | 51.3% | 51.3% |
| Returpoeng vunnet | 51.7% | 49.4% | 49.4% |
| Servehold % | 61.1% | 57.6% | 62.9% |
| Totalt poeng vunnet | 56% | 52.5% | 49.8% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Hard (1) | Grus (38) |
|---|---|---|
| Første serve % | - | 74.1% |
| 1. serve vunnet | - | 54.5% |
| 2. serve vunnet | - | 42.3% |
| Ess / kamp | 1 | 0.4 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2 | 2.3 |
| Breakballer reddet | - | 53.3% |
| Breakballer konvertert | - | 51.3% |
| Returpoeng vunnet | 41% | 49.9% |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (39)
Siste 20 (20)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 74.1% |
| 1. serve vunnet | 54.5% |
| 2. serve vunnet | 42.3% |
| Ess / kamp | 0.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.3 |
| Breakballer reddet | 53.3% |
| Breakballer konvertert | 51.3% |
| Returpoeng vunnet | 49.4% |
| Servehold % | 62.9% |
| Totalt poeng vunnet | 49.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 73.8% |
| 1. serve vunnet | 55.3% |
| 2. serve vunnet | 42.7% |
| Ess / kamp | 0.7 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.9 |
| Breakballer reddet | 55% |
| Breakballer konvertert | 51.3% |
| Returpoeng vunnet | 49.4% |
| Servehold % | 57.6% |
| Totalt poeng vunnet | 52.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 78.1% |
| 1. serve vunnet | 56.6% |
| 2. serve vunnet | 41.6% |
| Ess / kamp | 0.7 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.6 |
| Breakballer reddet | 62.7% |
| Breakballer konvertert | 61.8% |
| Returpoeng vunnet | 51.7% |
| Servehold % | 61.1% |
| Totalt poeng vunnet | 56% |
Statistikk by Surface
Hard (1)
Grus (38)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2 |
| Returpoeng vunnet | 41% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 74.1% |
| 1. serve vunnet | 54.5% |
| 2. serve vunnet | 42.3% |
| Ess / kamp | 0.4 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.3 |
| Breakballer reddet | 53.3% |
| Breakballer konvertert | 51.3% |
| Returpoeng vunnet | 49.9% |