Shilin Xu Prognoser, Statistikk & Form
Nylig form
Tennisprognoser
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 464 |
O18.5 |
10/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
2.3/10 | |
18:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
367 635 |
1 |
2.7/10 | |
17:30 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
466 642 |
O20.5 |
6.1/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
U20.5 |
2.7/10 | |
15:00 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
13 66 |
U20.5 |
6.2/10 | |
15:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
637 266 |
O19.5 |
6.2/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:17 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
3.3/10 | |
15:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
2.9/10 | |
15:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
6/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
7.6/10 | |
16:40 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
4.8/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:45 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
726 562 |
O20.5 |
7.5/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:35 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
3.9/10 | |
17:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
U21.5 |
5.4/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
562 726 |
2 |
5.6/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 263 |
O20.5 |
5.7/10 | |
17:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
5.6/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
6.4/10 | |
16:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
746 562 |
O19.5 |
8.5/10 |
Om Shilin Xu – Tennisprognoser & Statistikk
Shilin Xu er en 27 år gammel profesjonell tennisspiller. Vår AI-algoritme har analysert 20 kamper med Shilin Xu og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 60%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (26) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | - | 77.1% | 77.1% |
| 1. serve vunnet | - | 55.6% | 55.6% |
| 2. serve vunnet | - | 51.8% | 51.8% |
| Ess / kamp | 0.6 | 1.1 | 1.2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3 | 3 | 3.2 |
| Breakballer reddet | - | 66.7% | 66.7% |
| Breakballer konvertert | - | 30.3% | 30.3% |
| Returpoeng vunnet | 47.2% | 44.7% | 44.7% |
| Servehold % | - | 245.3% | 258% |
| Totalt poeng vunnet | 98.8% | 80.8% | 80.8% |
| Statistikk | Hard (13) | Grus (13) |
|---|---|---|
| Første serve % | 77.1% | - |
| 1. serve vunnet | 55.6% | - |
| 2. serve vunnet | 51.8% | - |
| Ess / kamp | 1.6 | 0.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.2 | 3.2 |
| Breakballer reddet | 66.7% | - |
| Breakballer konvertert | 30.3% | - |
| Returpoeng vunnet | 40.7% | 45.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 77.1% |
| 1. serve vunnet | 55.6% |
| 2. serve vunnet | 51.8% |
| Ess / kamp | 1.2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.2 |
| Breakballer reddet | 66.7% |
| Breakballer konvertert | 30.3% |
| Returpoeng vunnet | 44.7% |
| Servehold % | 258% |
| Totalt poeng vunnet | 80.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 77.1% |
| 1. serve vunnet | 55.6% |
| 2. serve vunnet | 51.8% |
| Ess / kamp | 1.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3 |
| Breakballer reddet | 66.7% |
| Breakballer konvertert | 30.3% |
| Returpoeng vunnet | 44.7% |
| Servehold % | 245.3% |
| Totalt poeng vunnet | 80.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 0.6 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3 |
| Returpoeng vunnet | 47.2% |
| Totalt poeng vunnet | 98.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 77.1% |
| 1. serve vunnet | 55.6% |
| 2. serve vunnet | 51.8% |
| Ess / kamp | 1.6 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.2 |
| Breakballer reddet | 66.7% |
| Breakballer konvertert | 30.3% |
| Returpoeng vunnet | 40.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 0.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.2 |
| Returpoeng vunnet | 45.8% |