Simeon Stankovic Prognoser, Statistikk & Form
Ranking#1106
Alder19
Nylig form
L
W
W
W
4
Analyserte kamper
0%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 635 |
O20.5 |
7.3/10 | |
05:13 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
566 723 |
1 |
4.1/10 | |
09:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
163 626 |
O16.5 |
5.3/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
1/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
Om Simeon Stankovic – Tennisprognoser & Statistikk
Simeon Stankovic er en 19 år gammel profesjonell tennisspiller. Vår AI-algoritme har analysert 4 kamper med Simeon Stankovic og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 0%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (31) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 57.4% | 55.6% | 55.6% |
| 1. serve vunnet | 75.9% | 74.2% | 74.2% |
| 2. serve vunnet | 56.1% | 57.9% | 57.9% |
| Ess / kamp | 2.7 | 2.6 | 2.4 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.5 | 4.2 | 3.8 |
| Breakballer reddet | 75% | 78.4% | 78.4% |
| Breakballer konvertert | 44.4% | 46% | 46% |
| Returpoeng vunnet | 47.2% | 47.7% | 47.7% |
| Servehold % | 128% | 134% | 214.3% |
| Totalt poeng vunnet | 72.9% | 70% | 70% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Grus (31) |
|---|---|
| Første serve % | 55.6% |
| 1. serve vunnet | 74.2% |
| 2. serve vunnet | 57.9% |
| Ess / kamp | 2.4 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.8 |
| Breakballer reddet | 78.4% |
| Breakballer konvertert | 46% |
| Returpoeng vunnet | 47.7% |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (31)
Siste 20 (20)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 55.6% |
| 1. serve vunnet | 74.2% |
| 2. serve vunnet | 57.9% |
| Ess / kamp | 2.4 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.8 |
| Breakballer reddet | 78.4% |
| Breakballer konvertert | 46% |
| Returpoeng vunnet | 47.7% |
| Servehold % | 214.3% |
| Totalt poeng vunnet | 70% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 55.6% |
| 1. serve vunnet | 74.2% |
| 2. serve vunnet | 57.9% |
| Ess / kamp | 2.6 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4.2 |
| Breakballer reddet | 78.4% |
| Breakballer konvertert | 46% |
| Returpoeng vunnet | 47.7% |
| Servehold % | 134% |
| Totalt poeng vunnet | 70% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 57.4% |
| 1. serve vunnet | 75.9% |
| 2. serve vunnet | 56.1% |
| Ess / kamp | 2.7 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.5 |
| Breakballer reddet | 75% |
| Breakballer konvertert | 44.4% |
| Returpoeng vunnet | 47.2% |
| Servehold % | 128% |
| Totalt poeng vunnet | 72.9% |
Statistikk by Surface
Grus (31)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 55.6% |
| 1. serve vunnet | 74.2% |
| 2. serve vunnet | 57.9% |
| Ess / kamp | 2.4 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.8 |
| Breakballer reddet | 78.4% |
| Breakballer konvertert | 46% |
| Returpoeng vunnet | 47.7% |