Stefan Popovic Prognoser, Statistikk & Form
Nylig form
Tennisprognoser
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
3.4/10 | |
11:45 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
2.5/10 | |
10:40 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
7.1/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:45 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
6.5/10 | |
11:55 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
7.9/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:50 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
656 473 |
1 |
2.2/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
2.1/10 | |
08:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
721 566 |
2 |
2.5/10 | |
06:30 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
4.4/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
463 646 |
2 |
1/10 | |
07:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
1.4/10 | |
07:00 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
4.7/10 | |
10:55 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
3.5/10 | |
07:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
4.7/10 | |
07:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
2.7/10 | |
07:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
4.6/10 | |
08:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
3.5/10 | |
08:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
5.1/10 |
Om Stefan Popovic – Tennisprognoser & Statistikk
Stefan Popovic er en 22 år gammel høyre profesjonell tennisspiller, for tiden rangert som nummer 564 i verden. Vår AI-algoritme har analysert 18 kamper med Stefan Popovic og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 66.7%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (55) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 68.4% | 68.4% | 68.8% |
| 1. serve vunnet | 66.7% | 66.7% | 63.6% |
| 2. serve vunnet | 47.2% | 47.2% | 57.2% |
| Ess / kamp | 0.9 | 1 | 1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.8 | 3.1 | 2.7 |
| Breakballer reddet | 73.3% | 73.3% | 67.1% |
| Breakballer konvertert | 24.3% | 24.3% | 32% |
| Returpoeng vunnet | 39.9% | 39.9% | 41.7% |
| Servehold % | 160.1% | 197.8% | 144% |
| Totalt poeng vunnet | 73.5% | 73.5% | 60% |
| Statistikk | Hard (1) | Grus (54) |
|---|---|---|
| Første serve % | - | 68.8% |
| 1. serve vunnet | - | 63.6% |
| 2. serve vunnet | - | 57.2% |
| Ess / kamp | 0 | 1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 0 | 2.7 |
| Breakballer reddet | - | 67.1% |
| Breakballer konvertert | - | 32% |
| Returpoeng vunnet | - | 41.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 68.8% |
| 1. serve vunnet | 63.6% |
| 2. serve vunnet | 57.2% |
| Ess / kamp | 1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.7 |
| Breakballer reddet | 67.1% |
| Breakballer konvertert | 32% |
| Returpoeng vunnet | 41.7% |
| Servehold % | 144% |
| Totalt poeng vunnet | 60% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 68.4% |
| 1. serve vunnet | 66.7% |
| 2. serve vunnet | 47.2% |
| Ess / kamp | 1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.1 |
| Breakballer reddet | 73.3% |
| Breakballer konvertert | 24.3% |
| Returpoeng vunnet | 39.9% |
| Servehold % | 197.8% |
| Totalt poeng vunnet | 73.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 68.4% |
| 1. serve vunnet | 66.7% |
| 2. serve vunnet | 47.2% |
| Ess / kamp | 0.9 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.8 |
| Breakballer reddet | 73.3% |
| Breakballer konvertert | 24.3% |
| Returpoeng vunnet | 39.9% |
| Servehold % | 160.1% |
| Totalt poeng vunnet | 73.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 0 |
| Dobbeltfeil / kamp | 0 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 68.8% |
| 1. serve vunnet | 63.6% |
| 2. serve vunnet | 57.2% |
| Ess / kamp | 1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.7 |
| Breakballer reddet | 67.1% |
| Breakballer konvertert | 32% |
| Returpoeng vunnet | 41.7% |