Stefan Storch Prognoser, Statistikk & Form
Nylig form
L
L
L
W
L
8
Analyserte kamper
50%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:12 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
2 |
42 66 |
U22.5 |
5.4/10 | |
04:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 13 |
1 |
5.7/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
2/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
1.9/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
1.9/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U21.5 |
3.8/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
2.6/10 | |
04:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
1.6/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
Om Stefan Storch – Tennisprognoser & Statistikk
Stefan Storch Vår AI-algoritme har analysert 8 kamper med Stefan Storch og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 50%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (36) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 53.9% | 67.3% | 68% |
| 1. serve vunnet | 73.2% | 62.7% | 67.2% |
| 2. serve vunnet | 37.1% | 40.9% | 45.6% |
| Ess / kamp | 4.5 | 4.1 | 3.4 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4.7 | 3.9 | 3.3 |
| Breakballer reddet | 54.5% | 45.3% | 51.4% |
| Breakballer konvertert | 58.3% | 31.5% | 28.3% |
| Returpoeng vunnet | 38.9% | 39.5% | 39.5% |
| Servehold % | 538.2% | 123.5% | 84.8% |
| Totalt poeng vunnet | 92.1% | 70.7% | 62% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Hard (30) | Gress (3) |
|---|---|---|
| Første serve % | 68% | - |
| 1. serve vunnet | 67.2% | - |
| 2. serve vunnet | 45.6% | - |
| Ess / kamp | 3.3 | 3.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.1 | 4 |
| Breakballer reddet | 51.4% | - |
| Breakballer konvertert | 28.3% | - |
| Returpoeng vunnet | 40.7% | 29.1% |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (36)
Siste 20 (20)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 68% |
| 1. serve vunnet | 67.2% |
| 2. serve vunnet | 45.6% |
| Ess / kamp | 3.4 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.3 |
| Breakballer reddet | 51.4% |
| Breakballer konvertert | 28.3% |
| Returpoeng vunnet | 39.5% |
| Servehold % | 84.8% |
| Totalt poeng vunnet | 62% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 67.3% |
| 1. serve vunnet | 62.7% |
| 2. serve vunnet | 40.9% |
| Ess / kamp | 4.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.9 |
| Breakballer reddet | 45.3% |
| Breakballer konvertert | 31.5% |
| Returpoeng vunnet | 39.5% |
| Servehold % | 123.5% |
| Totalt poeng vunnet | 70.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 53.9% |
| 1. serve vunnet | 73.2% |
| 2. serve vunnet | 37.1% |
| Ess / kamp | 4.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4.7 |
| Breakballer reddet | 54.5% |
| Breakballer konvertert | 58.3% |
| Returpoeng vunnet | 38.9% |
| Servehold % | 538.2% |
| Totalt poeng vunnet | 92.1% |
Statistikk by Surface
Hard (30)
Gress (3)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 68% |
| 1. serve vunnet | 67.2% |
| 2. serve vunnet | 45.6% |
| Ess / kamp | 3.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.1 |
| Breakballer reddet | 51.4% |
| Breakballer konvertert | 28.3% |
| Returpoeng vunnet | 40.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 3.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4 |
| Returpoeng vunnet | 29.1% |