Tahlia Kokkinis Prognoser, Statistikk & Form
Ranking#485
Nylig form
W
L
W
W
L
6
Analyserte kamper
83.3%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
67 35 |
1 |
3.1/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
21 66 |
2 |
9.3/10 | |
21:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
4.6/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:40 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 722 |
1 |
8/10 | |
00:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
566 731 |
1 |
8.1/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
4.7/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Ferdig |
| 1
1
|
|
|
1 |
636 462 |
|
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
Om Tahlia Kokkinis – Tennisprognoser & Statistikk
Tahlia Kokkinis Vår AI-algoritme har analysert 6 kamper med Tahlia Kokkinis og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 83.3%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (28) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 51.1% | 51.1% | 51.1% |
| 1. serve vunnet | 71.1% | 71.1% | 71.1% |
| 2. serve vunnet | 41.9% | 41.9% | 41.9% |
| Ess / kamp | 1.7 | 1.9 | 1.9 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.5 | 2.4 | 2.2 |
| Breakballer reddet | 57.1% | 57.1% | 57.1% |
| Breakballer konvertert | 0% | 0% | 0% |
| Returpoeng vunnet | 41.5% | 41.5% | 41.5% |
| Servehold % | 185.2% | 227.3% | 363.6% |
| Totalt poeng vunnet | 67.7% | 67.7% | 67.7% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Hard (22) | Grus (6) |
|---|---|---|
| Første serve % | 51.1% | - |
| 1. serve vunnet | 71.1% | - |
| 2. serve vunnet | 41.9% | - |
| Ess / kamp | 2.1 | 1.2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2 | 3 |
| Breakballer reddet | 57.1% | - |
| Breakballer konvertert | 0% | - |
| Returpoeng vunnet | 26.7% | 46.6% |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (28)
Siste 20 (20)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 51.1% |
| 1. serve vunnet | 71.1% |
| 2. serve vunnet | 41.9% |
| Ess / kamp | 1.9 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.2 |
| Breakballer reddet | 57.1% |
| Breakballer konvertert | 0% |
| Returpoeng vunnet | 41.5% |
| Servehold % | 363.6% |
| Totalt poeng vunnet | 67.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 51.1% |
| 1. serve vunnet | 71.1% |
| 2. serve vunnet | 41.9% |
| Ess / kamp | 1.9 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.4 |
| Breakballer reddet | 57.1% |
| Breakballer konvertert | 0% |
| Returpoeng vunnet | 41.5% |
| Servehold % | 227.3% |
| Totalt poeng vunnet | 67.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 51.1% |
| 1. serve vunnet | 71.1% |
| 2. serve vunnet | 41.9% |
| Ess / kamp | 1.7 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.5 |
| Breakballer reddet | 57.1% |
| Breakballer konvertert | 0% |
| Returpoeng vunnet | 41.5% |
| Servehold % | 185.2% |
| Totalt poeng vunnet | 67.7% |
Statistikk by Surface
Hard (22)
Grus (6)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 51.1% |
| 1. serve vunnet | 71.1% |
| 2. serve vunnet | 41.9% |
| Ess / kamp | 2.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2 |
| Breakballer reddet | 57.1% |
| Breakballer konvertert | 0% |
| Returpoeng vunnet | 26.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 1.2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3 |
| Returpoeng vunnet | 46.6% |