Thiago Agustin Pernas Prognoser, Statistikk & Form
Ranking#1118
Nylig form
L
L
L
W
L
6
Analyserte kamper
50%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
4.7/10 | |
08:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
467 646 |
1 |
6.5/10 | |
10:44 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
3.8/10 | |
12:42 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
4.8/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 632 |
1 |
4.6/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
746 662 |
1 |
3.8/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
Om Thiago Agustin Pernas – Tennisprognoser & Statistikk
Thiago Agustin Pernas Vår AI-algoritme har analysert 6 kamper med Thiago Agustin Pernas og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 50%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (34) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 66.5% | 62.3% | 64.4% |
| 1. serve vunnet | 63.6% | 64.6% | 61.8% |
| 2. serve vunnet | 49.4% | 55.6% | 50% |
| Ess / kamp | 1.2 | 1.2 | 0.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.6 | 2.5 | 2.2 |
| Breakballer reddet | 55.2% | 58.3% | 51.6% |
| Breakballer konvertert | 48.8% | 43.8% | 46.9% |
| Returpoeng vunnet | 43.7% | 43.6% | 45.9% |
| Servehold % | 120.8% | 91.3% | 72.5% |
| Totalt poeng vunnet | 69% | 62.5% | 57.1% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Hard (16) | Grus (18) |
|---|---|---|
| Første serve % | 62.7% | 65.6% |
| 1. serve vunnet | 66.1% | 59.1% |
| 2. serve vunnet | 55.2% | 46.1% |
| Ess / kamp | 1.1 | 0.6 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.1 | 2.3 |
| Breakballer reddet | 60.5% | 46.9% |
| Breakballer konvertert | 48.8% | 45.7% |
| Returpoeng vunnet | 45.1% | 46.7% |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (34)
Siste 20 (20)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 64.4% |
| 1. serve vunnet | 61.8% |
| 2. serve vunnet | 50% |
| Ess / kamp | 0.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.2 |
| Breakballer reddet | 51.6% |
| Breakballer konvertert | 46.9% |
| Returpoeng vunnet | 45.9% |
| Servehold % | 72.5% |
| Totalt poeng vunnet | 57.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 62.3% |
| 1. serve vunnet | 64.6% |
| 2. serve vunnet | 55.6% |
| Ess / kamp | 1.2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.5 |
| Breakballer reddet | 58.3% |
| Breakballer konvertert | 43.8% |
| Returpoeng vunnet | 43.6% |
| Servehold % | 91.3% |
| Totalt poeng vunnet | 62.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 66.5% |
| 1. serve vunnet | 63.6% |
| 2. serve vunnet | 49.4% |
| Ess / kamp | 1.2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.6 |
| Breakballer reddet | 55.2% |
| Breakballer konvertert | 48.8% |
| Returpoeng vunnet | 43.7% |
| Servehold % | 120.8% |
| Totalt poeng vunnet | 69% |
Statistikk by Surface
Hard (16)
Grus (18)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 62.7% |
| 1. serve vunnet | 66.1% |
| 2. serve vunnet | 55.2% |
| Ess / kamp | 1.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.1 |
| Breakballer reddet | 60.5% |
| Breakballer konvertert | 48.8% |
| Returpoeng vunnet | 45.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 65.6% |
| 1. serve vunnet | 59.1% |
| 2. serve vunnet | 46.1% |
| Ess / kamp | 0.6 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.3 |
| Breakballer reddet | 46.9% |
| Breakballer konvertert | 45.7% |
| Returpoeng vunnet | 46.7% |