Tomas Serrano Luis Prognoser, Statistikk & Form
Ranking#902
Alder23
Nylig form
L
L
W
L
L
10
Analyserte kamper
60%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
726 562 |
1 |
5.5/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
13 66 |
2 |
2/10 | |
11:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
736 564 |
O20.5 |
7.9/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
3.2/10 | |
11:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
2.2/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:20 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
O7.5 |
9.5/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
647 266 |
1 |
8.4/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
466 644 |
O18.5 |
8.6/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:20 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
1.1/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
1 |
466 644 |
1 |
5.5/10 | |
11:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
666 732 |
|
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
Om Tomas Serrano Luis – Tennisprognoser & Statistikk
Tomas Serrano Luis er en 23 år gammel profesjonell tennisspiller. Vår AI-algoritme har analysert 10 kamper med Tomas Serrano Luis og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 60%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (40) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 59% | 56.9% | 60.1% |
| 1. serve vunnet | 56.1% | 64.6% | 65.1% |
| 2. serve vunnet | 36.9% | 45.1% | 47.7% |
| Ess / kamp | 0.8 | 1.9 | 2.2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.8 | 2.2 | 2.2 |
| Breakballer reddet | 46.2% | 51.4% | 53.5% |
| Breakballer konvertert | 28.9% | 30.3% | 36% |
| Returpoeng vunnet | 38.8% | 40.4% | 42% |
| Servehold % | 61.8% | 59.8% | 63.6% |
| Totalt poeng vunnet | 43.6% | 48.5% | 50% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Hard (31) | Grus (9) |
|---|---|---|
| Første serve % | 57.1% | 65% |
| 1. serve vunnet | 67.7% | 61.2% |
| 2. serve vunnet | 47.8% | 47.5% |
| Ess / kamp | 2.3 | 1.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.5 | 1.3 |
| Breakballer reddet | 54.6% | 51.6% |
| Breakballer konvertert | 35.3% | 37.1% |
| Returpoeng vunnet | 43.1% | 40.3% |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (40)
Siste 20 (20)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 60.1% |
| 1. serve vunnet | 65.1% |
| 2. serve vunnet | 47.7% |
| Ess / kamp | 2.2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.2 |
| Breakballer reddet | 53.5% |
| Breakballer konvertert | 36% |
| Returpoeng vunnet | 42% |
| Servehold % | 63.6% |
| Totalt poeng vunnet | 50% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 56.9% |
| 1. serve vunnet | 64.6% |
| 2. serve vunnet | 45.1% |
| Ess / kamp | 1.9 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.2 |
| Breakballer reddet | 51.4% |
| Breakballer konvertert | 30.3% |
| Returpoeng vunnet | 40.4% |
| Servehold % | 59.8% |
| Totalt poeng vunnet | 48.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 59% |
| 1. serve vunnet | 56.1% |
| 2. serve vunnet | 36.9% |
| Ess / kamp | 0.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.8 |
| Breakballer reddet | 46.2% |
| Breakballer konvertert | 28.9% |
| Returpoeng vunnet | 38.8% |
| Servehold % | 61.8% |
| Totalt poeng vunnet | 43.6% |
Statistikk by Surface
Hard (31)
Grus (9)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 57.1% |
| 1. serve vunnet | 67.7% |
| 2. serve vunnet | 47.8% |
| Ess / kamp | 2.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.5 |
| Breakballer reddet | 54.6% |
| Breakballer konvertert | 35.3% |
| Returpoeng vunnet | 43.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 65% |
| 1. serve vunnet | 61.2% |
| 2. serve vunnet | 47.5% |
| Ess / kamp | 1.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.3 |
| Breakballer reddet | 51.6% |
| Breakballer konvertert | 37.1% |
| Returpoeng vunnet | 40.3% |