Varvara Gracheva Prognoser, Statistikk & Form
Nylig form
Tennisprognoser
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:35 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
466 632 |
O17.5 |
8/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U27.5 |
9.1/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
13 66 |
U25.5 |
10/10 | |
07:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
566 721 |
O18.5 |
8.2/10 | |
08:55 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
464 646 |
O19.5 |
8.7/10 | |
07:50 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
643 466 |
2 |
8/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U27.5 |
8.7/10 | |
12:20 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
52 76 |
U27.5 |
7.2/10 | |
10:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
U27.5 |
9.8/10 | |
09:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
736 662 |
O19.5 |
8.6/10 | |
08:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
625 267 |
O18.5 |
7.9/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
8/10 | |
00:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
466 644 |
O18.5 |
8.9/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:15 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
2 |
463 646 |
O18.5 |
8.8/10 |
Om Varvara Gracheva – Tennisprognoser & Statistikk
Varvara Gracheva er en 25 år gammel høyre profesjonell tennisspiller, for tiden rangert som nummer 60 i verden. Vår AI-algoritme har analysert 14 kamper med Varvara Gracheva og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 78.6%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (52) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 71.2% | 68.3% | 64.8% |
| 1. serve vunnet | 61.1% | 59.8% | 60.5% |
| 2. serve vunnet | 46.7% | 43.8% | 45.8% |
| Ess / kamp | 2.3 | 2.5 | 2.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.8 | 4.1 | 3.6 |
| Breakballer reddet | 60% | 54.1% | 52.5% |
| Breakballer konvertert | 29% | 34.6% | 36.4% |
| Returpoeng vunnet | 40.2% | 41.7% | 43.8% |
| Servehold % | 57% | 54.7% | 55.4% |
| Totalt poeng vunnet | 48.7% | 48.4% | 49.7% |
| Statistikk | Hard (38) | Grus (7) | Gress (7) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 65.2% | 62.7% | 64.9% |
| 1. serve vunnet | 60.9% | 59.5% | 59.8% |
| 2. serve vunnet | 45.9% | 42.3% | 47.6% |
| Ess / kamp | 2.8 | 1.7 | 1.7 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4 | 2.1 | 2.9 |
| Breakballer reddet | 53.6% | 41.2% | 55.6% |
| Breakballer konvertert | 36.2% | 38.2% | 36% |
| Returpoeng vunnet | 43.3% | 47.4% | 43.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 64.8% |
| 1. serve vunnet | 60.5% |
| 2. serve vunnet | 45.8% |
| Ess / kamp | 2.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.6 |
| Breakballer reddet | 52.5% |
| Breakballer konvertert | 36.4% |
| Returpoeng vunnet | 43.8% |
| Servehold % | 55.4% |
| Totalt poeng vunnet | 49.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 68.3% |
| 1. serve vunnet | 59.8% |
| 2. serve vunnet | 43.8% |
| Ess / kamp | 2.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4.1 |
| Breakballer reddet | 54.1% |
| Breakballer konvertert | 34.6% |
| Returpoeng vunnet | 41.7% |
| Servehold % | 54.7% |
| Totalt poeng vunnet | 48.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 71.2% |
| 1. serve vunnet | 61.1% |
| 2. serve vunnet | 46.7% |
| Ess / kamp | 2.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.8 |
| Breakballer reddet | 60% |
| Breakballer konvertert | 29% |
| Returpoeng vunnet | 40.2% |
| Servehold % | 57% |
| Totalt poeng vunnet | 48.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 65.2% |
| 1. serve vunnet | 60.9% |
| 2. serve vunnet | 45.9% |
| Ess / kamp | 2.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4 |
| Breakballer reddet | 53.6% |
| Breakballer konvertert | 36.2% |
| Returpoeng vunnet | 43.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 62.7% |
| 1. serve vunnet | 59.5% |
| 2. serve vunnet | 42.3% |
| Ess / kamp | 1.7 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.1 |
| Breakballer reddet | 41.2% |
| Breakballer konvertert | 38.2% |
| Returpoeng vunnet | 47.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 64.9% |
| 1. serve vunnet | 59.8% |
| 2. serve vunnet | 47.6% |
| Ess / kamp | 1.7 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.9 |
| Breakballer reddet | 55.6% |
| Breakballer konvertert | 36% |
| Returpoeng vunnet | 43.5% |