Victoria Mulville Prognoser, Statistikk & Form
Ranking#1237
Nylig form
L
W
W
L
W
7
Analyserte kamper
42.9%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
22 66 |
2 |
1/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
2 |
43 66 |
U21.5 |
3.3/10 | |
09:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 22 |
U21.5 |
6.6/10 | |
10:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
267 636 |
O20.5 |
7.3/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
463 646 |
O20.5 |
6.4/10 | |
07:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
656 473 |
O20.5 |
7.8/10 | |
08:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
2.9/10 |
Om Victoria Mulville – Tennisprognoser & Statistikk
Victoria Mulville Vår AI-algoritme har analysert 7 kamper med Victoria Mulville og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 42.9%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (22) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | - | 70.5% | 70.5% |
| 1. serve vunnet | - | 71.2% | 71.2% |
| 2. serve vunnet | - | 50.7% | 50.7% |
| Ess / kamp | 3.9 | 3.9 | 3.9 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.3 | 3.3 | 3.1 |
| Breakballer reddet | - | 50% | 50% |
| Breakballer konvertert | - | 56.1% | 56.1% |
| Returpoeng vunnet | 47.8% | 48.8% | 48.8% |
| Servehold % | - | 264.7% | 282.2% |
| Totalt poeng vunnet | 112.5% | 87.5% | 87.5% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Hard (17) | Grus (1) |
|---|---|---|
| Første serve % | 70.5% | - |
| 1. serve vunnet | 71.2% | - |
| 2. serve vunnet | 50.7% | - |
| Ess / kamp | 4.1 | 2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.9 | 1 |
| Breakballer reddet | 50% | - |
| Breakballer konvertert | 56.1% | - |
| Returpoeng vunnet | 50.7% | - |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (22)
Siste 20 (20)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 70.5% |
| 1. serve vunnet | 71.2% |
| 2. serve vunnet | 50.7% |
| Ess / kamp | 3.9 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.1 |
| Breakballer reddet | 50% |
| Breakballer konvertert | 56.1% |
| Returpoeng vunnet | 48.8% |
| Servehold % | 282.2% |
| Totalt poeng vunnet | 87.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 70.5% |
| 1. serve vunnet | 71.2% |
| 2. serve vunnet | 50.7% |
| Ess / kamp | 3.9 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.3 |
| Breakballer reddet | 50% |
| Breakballer konvertert | 56.1% |
| Returpoeng vunnet | 48.8% |
| Servehold % | 264.7% |
| Totalt poeng vunnet | 87.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 3.9 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.3 |
| Returpoeng vunnet | 47.8% |
| Totalt poeng vunnet | 112.5% |
Statistikk by Surface
Hard (17)
Grus (1)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 70.5% |
| 1. serve vunnet | 71.2% |
| 2. serve vunnet | 50.7% |
| Ess / kamp | 4.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.9 |
| Breakballer reddet | 50% |
| Breakballer konvertert | 56.1% |
| Returpoeng vunnet | 50.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1 |