Vladimir Holban Prognoser, Statistikk & Form
Nylig form
L
L
2
Analyserte kamper
50%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
13 66 |
2 |
6.9/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
167 635 |
O18.5 |
7.8/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
Om Vladimir Holban – Tennisprognoser & Statistikk
Vladimir Holban Vår AI-algoritme har analysert 2 kamper med Vladimir Holban og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 50%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (30) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 54.1% | 55.5% | 55.3% |
| 1. serve vunnet | 52.4% | 57.5% | 58.5% |
| 2. serve vunnet | 45.5% | 44.6% | 45.4% |
| Ess / kamp | 0.8 | 1.1 | 1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.3 | 3.7 | 3.4 |
| Breakballer reddet | 40% | 48.6% | 53.1% |
| Breakballer konvertert | 20% | 21.8% | 31.5% |
| Returpoeng vunnet | 33.7% | 36% | 40.6% |
| Servehold % | 66.4% | 56.4% | 55.2% |
| Totalt poeng vunnet | 46.3% | 45.2% | 46.1% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Hard (9) | Grus (21) |
|---|---|---|
| Første serve % | 58.9% | 54.9% |
| 1. serve vunnet | 55.6% | 59% |
| 2. serve vunnet | 44.3% | 45.5% |
| Ess / kamp | 1.3 | 0.9 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.9 | 3.2 |
| Breakballer reddet | 51.2% | 53.4% |
| Breakballer konvertert | 22.2% | 33% |
| Returpoeng vunnet | 35.1% | 42.1% |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (30)
Siste 20 (20)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 55.3% |
| 1. serve vunnet | 58.5% |
| 2. serve vunnet | 45.4% |
| Ess / kamp | 1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.4 |
| Breakballer reddet | 53.1% |
| Breakballer konvertert | 31.5% |
| Returpoeng vunnet | 40.6% |
| Servehold % | 55.2% |
| Totalt poeng vunnet | 46.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 55.5% |
| 1. serve vunnet | 57.5% |
| 2. serve vunnet | 44.6% |
| Ess / kamp | 1.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.7 |
| Breakballer reddet | 48.6% |
| Breakballer konvertert | 21.8% |
| Returpoeng vunnet | 36% |
| Servehold % | 56.4% |
| Totalt poeng vunnet | 45.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 54.1% |
| 1. serve vunnet | 52.4% |
| 2. serve vunnet | 45.5% |
| Ess / kamp | 0.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.3 |
| Breakballer reddet | 40% |
| Breakballer konvertert | 20% |
| Returpoeng vunnet | 33.7% |
| Servehold % | 66.4% |
| Totalt poeng vunnet | 46.3% |
Statistikk by Surface
Hard (9)
Grus (21)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 58.9% |
| 1. serve vunnet | 55.6% |
| 2. serve vunnet | 44.3% |
| Ess / kamp | 1.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.9 |
| Breakballer reddet | 51.2% |
| Breakballer konvertert | 22.2% |
| Returpoeng vunnet | 35.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 54.9% |
| 1. serve vunnet | 59% |
| 2. serve vunnet | 45.5% |
| Ess / kamp | 0.9 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.2 |
| Breakballer reddet | 53.4% |
| Breakballer konvertert | 33% |
| Returpoeng vunnet | 42.1% |