William Nolan Prognoser, Statistikk & Form
Nylig form
L
L
L
L
4
Analyserte kamper
50%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
36 67 |
2 |
2.9/10 | |
10:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
3.4/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:46 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
U21.5 |
5.5/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
1.3/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
Om William Nolan – Tennisprognoser & Statistikk
William Nolan Vår AI-algoritme har analysert 4 kamper med William Nolan og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 50%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (31) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | - | 66.7% | 69.6% |
| 1. serve vunnet | - | 66.5% | 66.3% |
| 2. serve vunnet | - | 45.7% | 41.6% |
| Ess / kamp | 1.1 | 1.4 | 1.6 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.7 | 3.6 | 3.6 |
| Breakballer reddet | - | 52.4% | 56.5% |
| Breakballer konvertert | - | 24.6% | 30.3% |
| Returpoeng vunnet | 39.2% | 40.2% | 41.5% |
| Servehold % | - | 172.7% | 123.1% |
| Totalt poeng vunnet | 94.1% | 71.9% | 65.1% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Hard (28) | Grus (3) |
|---|---|---|
| Første serve % | 69.6% | - |
| 1. serve vunnet | 66.3% | - |
| 2. serve vunnet | 41.6% | - |
| Ess / kamp | 1.6 | 1.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.5 | 5 |
| Breakballer reddet | 56.5% | - |
| Breakballer konvertert | 30.3% | - |
| Returpoeng vunnet | 41.6% | 40.3% |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (31)
Siste 20 (20)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 69.6% |
| 1. serve vunnet | 66.3% |
| 2. serve vunnet | 41.6% |
| Ess / kamp | 1.6 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.6 |
| Breakballer reddet | 56.5% |
| Breakballer konvertert | 30.3% |
| Returpoeng vunnet | 41.5% |
| Servehold % | 123.1% |
| Totalt poeng vunnet | 65.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 66.7% |
| 1. serve vunnet | 66.5% |
| 2. serve vunnet | 45.7% |
| Ess / kamp | 1.4 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.6 |
| Breakballer reddet | 52.4% |
| Breakballer konvertert | 24.6% |
| Returpoeng vunnet | 40.2% |
| Servehold % | 172.7% |
| Totalt poeng vunnet | 71.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 1.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.7 |
| Returpoeng vunnet | 39.2% |
| Totalt poeng vunnet | 94.1% |
Statistikk by Surface
Hard (28)
Grus (3)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 69.6% |
| 1. serve vunnet | 66.3% |
| 2. serve vunnet | 41.6% |
| Ess / kamp | 1.6 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.5 |
| Breakballer reddet | 56.5% |
| Breakballer konvertert | 30.3% |
| Returpoeng vunnet | 41.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 1.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5 |
| Returpoeng vunnet | 40.3% |