Yael Saffar Prognoser, Statistikk & Form
Nylig form
W
L
L
3
Analyserte kamper
66.7%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
2 |
636 367 |
O19.5 |
9.5/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
4/10 | |
17:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
3.3/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
Om Yael Saffar – Tennisprognoser & Statistikk
Yael Saffar Vår AI-algoritme har analysert 3 kamper med Yael Saffar og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 66.7%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (12) | Siste 52 uker (12) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 56.8% | 56.4% | 56.4% |
| 1. serve vunnet | 55% | 55.7% | 55.7% |
| 2. serve vunnet | 53.1% | 49.5% | 49.5% |
| Ess / kamp | 1.2 | 1.4 | 1.4 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5.2 | 5.2 | 5.2 |
| Breakballer reddet | 61.4% | 59.1% | 59.1% |
| Breakballer konvertert | 34.9% | 31.7% | 31.7% |
| Returpoeng vunnet | 44.8% | 44.2% | 44.2% |
| Servehold % | 133.6% | 107.8% | 107.8% |
| Totalt poeng vunnet | 70.2% | 65.4% | 65.4% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Hard (6) | Grus (6) |
|---|---|---|
| Første serve % | 56.4% | - |
| 1. serve vunnet | 55.7% | - |
| 2. serve vunnet | 49.5% | - |
| Ess / kamp | 1.7 | 1.2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4.2 | 6.2 |
| Breakballer reddet | 59.1% | - |
| Breakballer konvertert | 31.7% | - |
| Returpoeng vunnet | 42.8% | 45.6% |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (12)
Siste 20 (12)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 56.4% |
| 1. serve vunnet | 55.7% |
| 2. serve vunnet | 49.5% |
| Ess / kamp | 1.4 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5.2 |
| Breakballer reddet | 59.1% |
| Breakballer konvertert | 31.7% |
| Returpoeng vunnet | 44.2% |
| Servehold % | 107.8% |
| Totalt poeng vunnet | 65.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 56.4% |
| 1. serve vunnet | 55.7% |
| 2. serve vunnet | 49.5% |
| Ess / kamp | 1.4 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5.2 |
| Breakballer reddet | 59.1% |
| Breakballer konvertert | 31.7% |
| Returpoeng vunnet | 44.2% |
| Servehold % | 107.8% |
| Totalt poeng vunnet | 65.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 56.8% |
| 1. serve vunnet | 55% |
| 2. serve vunnet | 53.1% |
| Ess / kamp | 1.2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5.2 |
| Breakballer reddet | 61.4% |
| Breakballer konvertert | 34.9% |
| Returpoeng vunnet | 44.8% |
| Servehold % | 133.6% |
| Totalt poeng vunnet | 70.2% |
Statistikk by Surface
Hard (6)
Grus (6)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 56.4% |
| 1. serve vunnet | 55.7% |
| 2. serve vunnet | 49.5% |
| Ess / kamp | 1.7 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4.2 |
| Breakballer reddet | 59.1% |
| Breakballer konvertert | 31.7% |
| Returpoeng vunnet | 42.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 1.2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 6.2 |
| Returpoeng vunnet | 45.6% |