Yui Ohwaki Prognoser, Statistikk & Form
Ranking#1345
Nylig form
L
1
Analyserte kamper
0%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:12 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
1.8/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
Om Yui Ohwaki – Tennisprognoser & Statistikk
Yui Ohwaki Vår AI-algoritme har analysert 1 kamper med Yui Ohwaki og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 0%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (52) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 81.8% | 80.4% | 79.7% |
| 1. serve vunnet | 53.2% | 54.8% | 52.6% |
| 2. serve vunnet | 41.3% | 45.8% | 42.5% |
| Ess / kamp | 0.3 | 0.2 | 0.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1 | 1.3 | 1.4 |
| Breakballer reddet | 66.1% | 61.1% | 53.3% |
| Breakballer konvertert | 38.6% | 48% | 50.5% |
| Returpoeng vunnet | 45.6% | 48% | 49% |
| Servehold % | 84.1% | 65.6% | 54.4% |
| Totalt poeng vunnet | 59.8% | 55.9% | 51.4% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Hard (50) |
|---|---|
| Første serve % | 79.7% |
| 1. serve vunnet | 52.6% |
| 2. serve vunnet | 42.5% |
| Ess / kamp | 0.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.5 |
| Breakballer reddet | 53.3% |
| Breakballer konvertert | 50.5% |
| Returpoeng vunnet | 49.4% |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (52)
Siste 20 (20)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 79.7% |
| 1. serve vunnet | 52.6% |
| 2. serve vunnet | 42.5% |
| Ess / kamp | 0.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.4 |
| Breakballer reddet | 53.3% |
| Breakballer konvertert | 50.5% |
| Returpoeng vunnet | 49% |
| Servehold % | 54.4% |
| Totalt poeng vunnet | 51.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 80.4% |
| 1. serve vunnet | 54.8% |
| 2. serve vunnet | 45.8% |
| Ess / kamp | 0.2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.3 |
| Breakballer reddet | 61.1% |
| Breakballer konvertert | 48% |
| Returpoeng vunnet | 48% |
| Servehold % | 65.6% |
| Totalt poeng vunnet | 55.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 81.8% |
| 1. serve vunnet | 53.2% |
| 2. serve vunnet | 41.3% |
| Ess / kamp | 0.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1 |
| Breakballer reddet | 66.1% |
| Breakballer konvertert | 38.6% |
| Returpoeng vunnet | 45.6% |
| Servehold % | 84.1% |
| Totalt poeng vunnet | 59.8% |
Statistikk by Surface
Hard (50)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 79.7% |
| 1. serve vunnet | 52.6% |
| 2. serve vunnet | 42.5% |
| Ess / kamp | 0.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.5 |
| Breakballer reddet | 53.3% |
| Breakballer konvertert | 50.5% |
| Returpoeng vunnet | 49.4% |