Zangar Nurlanuly Prognoser, Statistikk & Form
Nylig form
L
L
L
L
L
6
Analyserte kamper
66.7%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:40 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
35 67 |
O17.5 |
4.9/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:20 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
467 646 |
1 |
1.8/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
2.1/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
642 466 |
2 |
1.5/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
3.3/10 | |
07:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
4.9/10 |
Om Zangar Nurlanuly – Tennisprognoser & Statistikk
Zangar Nurlanuly Vår AI-algoritme har analysert 6 kamper med Zangar Nurlanuly og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 66.7%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (9) | Siste 20 (9) | Siste 52 uker (9) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 53.2% | 53.2% | 53.2% |
| 1. serve vunnet | 57.1% | 57.1% | 57.1% |
| 2. serve vunnet | 35% | 35% | 35% |
| Ess / kamp | 2 | 2 | 2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 7 | 7 | 7 |
| Breakballer reddet | 57.1% | 57.1% | 57.1% |
| Breakballer konvertert | 11.1% | 11.1% | 11.1% |
| Returpoeng vunnet | 26.4% | 26.4% | 26.4% |
| Servehold % | 64.3% | 64.3% | 64.3% |
| Totalt poeng vunnet | 35.5% | 35.5% | 35.5% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Hard (4) | Grus (4) |
|---|---|---|
| Første serve % | 55.6% | 52.4% |
| 1. serve vunnet | 52% | 59.1% |
| 2. serve vunnet | 35% | 35% |
| Ess / kamp | 2.5 | 1.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 6.3 | 7 |
| Breakballer reddet | 83.3% | 46.7% |
| Breakballer konvertert | 0% | 15.8% |
| Returpoeng vunnet | 14.6% | 36.2% |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (9)
Siste 20 (9)
Siste 10 (9)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 53.2% |
| 1. serve vunnet | 57.1% |
| 2. serve vunnet | 35% |
| Ess / kamp | 2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 7 |
| Breakballer reddet | 57.1% |
| Breakballer konvertert | 11.1% |
| Returpoeng vunnet | 26.4% |
| Servehold % | 64.3% |
| Totalt poeng vunnet | 35.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 53.2% |
| 1. serve vunnet | 57.1% |
| 2. serve vunnet | 35% |
| Ess / kamp | 2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 7 |
| Breakballer reddet | 57.1% |
| Breakballer konvertert | 11.1% |
| Returpoeng vunnet | 26.4% |
| Servehold % | 64.3% |
| Totalt poeng vunnet | 35.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 53.2% |
| 1. serve vunnet | 57.1% |
| 2. serve vunnet | 35% |
| Ess / kamp | 2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 7 |
| Breakballer reddet | 57.1% |
| Breakballer konvertert | 11.1% |
| Returpoeng vunnet | 26.4% |
| Servehold % | 64.3% |
| Totalt poeng vunnet | 35.5% |
Statistikk by Surface
Hard (4)
Grus (4)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 55.6% |
| 1. serve vunnet | 52% |
| 2. serve vunnet | 35% |
| Ess / kamp | 2.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 6.3 |
| Breakballer reddet | 83.3% |
| Breakballer konvertert | 0% |
| Returpoeng vunnet | 14.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 52.4% |
| 1. serve vunnet | 59.1% |
| 2. serve vunnet | 35% |
| Ess / kamp | 1.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 7 |
| Breakballer reddet | 46.7% |
| Breakballer konvertert | 15.8% |
| Returpoeng vunnet | 36.2% |