Aleksandar Mihailovic Prognozy, Statystyki i Forma
Ostatnia Forma
W
L
2
Przeanalizowane Mecze
50%
Skuteczność Prognoz
Typy Tenisowe
Napędzane przez 
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:13 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
2.6/10 | |
03:00 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
1.2/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
O Aleksandar Mihailovic – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Aleksandar Mihailovic Nasz algorytm AI przeanalizował 2 meczów z udziałem Aleksandar Mihailovic, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 50%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (20) | Ostatnie 52 Tygodnie (38) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 58.7% | 61% | 61.3% |
| 1. Serwis Wygrany | 54.6% | 60% | 59.7% |
| 2. Serwis Wygrany | 42.7% | 42% | 44.2% |
| Asy / Mecz | 0.8 | 1 | 0.9 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.6 | 2.1 | 2.1 |
| Obronione Break Pointy | 47.1% | 50% | 49.6% |
| Skonwertowane Break Pointy | 27% | 27.6% | 29.5% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 41.1% | 40.9% | 41.3% |
| Utrzymanie Serwisu % | 73.3% | 62.8% | 60.5% |
| Łączne Wygrane Punkty | 54.4% | 50.9% | 50% |
Statystyki by Surface
| Statystyka | Twarda (5) | Mączka (33) |
|---|---|---|
| 1. Serwis % | 57.1% | 62.2% |
| 1. Serwis Wygrany | 58.6% | 59.9% |
| 2. Serwis Wygrany | 38.9% | 45.5% |
| Asy / Mecz | 1.8 | 0.8 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.4 | 2.1 |
| Obronione Break Pointy | 43.5% | 51% |
| Skonwertowane Break Pointy | 36.7% | 28.1% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 43.8% | 40.9% |
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
Ostatnie 52 Tygodnie (38)
Ostatnie 20 (20)
Ostatnie 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 61.3% |
| 1. Serwis Wygrany | 59.7% |
| 2. Serwis Wygrany | 44.2% |
| Asy / Mecz | 0.9 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.1 |
| Obronione Break Pointy | 49.6% |
| Skonwertowane Break Pointy | 29.5% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 41.3% |
| Utrzymanie Serwisu % | 60.5% |
| Łączne Wygrane Punkty | 50% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 61% |
| 1. Serwis Wygrany | 60% |
| 2. Serwis Wygrany | 42% |
| Asy / Mecz | 1 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.1 |
| Obronione Break Pointy | 50% |
| Skonwertowane Break Pointy | 27.6% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 40.9% |
| Utrzymanie Serwisu % | 62.8% |
| Łączne Wygrane Punkty | 50.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 58.7% |
| 1. Serwis Wygrany | 54.6% |
| 2. Serwis Wygrany | 42.7% |
| Asy / Mecz | 0.8 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.6 |
| Obronione Break Pointy | 47.1% |
| Skonwertowane Break Pointy | 27% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 41.1% |
| Utrzymanie Serwisu % | 73.3% |
| Łączne Wygrane Punkty | 54.4% |
Statystyki by Surface
Twarda (5)
Mączka (33)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 57.1% |
| 1. Serwis Wygrany | 58.6% |
| 2. Serwis Wygrany | 38.9% |
| Asy / Mecz | 1.8 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.4 |
| Obronione Break Pointy | 43.5% |
| Skonwertowane Break Pointy | 36.7% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 43.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 62.2% |
| 1. Serwis Wygrany | 59.9% |
| 2. Serwis Wygrany | 45.5% |
| Asy / Mecz | 0.8 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.1 |
| Obronione Break Pointy | 51% |
| Skonwertowane Break Pointy | 28.1% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 40.9% |