Alexander Kotzen Prognozy, Statystyki i Forma
Ranking#1019
Wiek25
Wzrost6'1"
Waga170 lb
RękaPraworęczny
Ostatnia Forma
L
L
W
L
L
5
Przeanalizowane Mecze
80%
Skuteczność Prognoz
Typy Tenisowe
Napędzane przez 
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
2 |
723 566 |
O20.5 |
6.7/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
U22.5 |
7/10 | |
17:00 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
2 |
363 636 |
O21.5 |
5.1/10 | |
17:00 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
6.8/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
1.8/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
O Alexander Kotzen – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Alexander Kotzen to 25-letni profesjonalny tenisista, grający ręką praworęczny, obecnie na 1019. miejscu w rankingu światowym. Nasz algorytm AI przeanalizował 5 meczów z udziałem Alexander Kotzen, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 80%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (20) | Ostatnie 52 Tygodnie (36) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 63.4% | 63.2% | 66.3% |
| 1. Serwis Wygrany | 82.2% | 78.8% | 75.7% |
| 2. Serwis Wygrany | 69.1% | 63.6% | 59.3% |
| Asy / Mecz | 3 | 2.9 | 2.6 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.7 | 2.7 | 2.1 |
| Obronione Break Pointy | 50% | 55.6% | 58.3% |
| Skonwertowane Break Pointy | 74.3% | 60.5% | 46.7% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 48.1% | 45.1% | 46.2% |
| Utrzymanie Serwisu % | 145.7% | 156.1% | 92.5% |
| Łączne Wygrane Punkty | 79.2% | 72.8% | 62.6% |
Statystyki by Surface
| Statystyka | Twarda (31) | Mączka (3) |
|---|---|---|
| 1. Serwis % | 66.3% | - |
| 1. Serwis Wygrany | 75.7% | - |
| 2. Serwis Wygrany | 59.3% | - |
| Asy / Mecz | 2.3 | 3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 1.9 | 4 |
| Obronione Break Pointy | 58.3% | - |
| Skonwertowane Break Pointy | 46.7% | - |
| Wygrane Punkty Returnowe | 48.3% | 35.1% |
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
Ostatnie 52 Tygodnie (36)
Ostatnie 20 (20)
Ostatnie 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 66.3% |
| 1. Serwis Wygrany | 75.7% |
| 2. Serwis Wygrany | 59.3% |
| Asy / Mecz | 2.6 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.1 |
| Obronione Break Pointy | 58.3% |
| Skonwertowane Break Pointy | 46.7% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 46.2% |
| Utrzymanie Serwisu % | 92.5% |
| Łączne Wygrane Punkty | 62.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 63.2% |
| 1. Serwis Wygrany | 78.8% |
| 2. Serwis Wygrany | 63.6% |
| Asy / Mecz | 2.9 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.7 |
| Obronione Break Pointy | 55.6% |
| Skonwertowane Break Pointy | 60.5% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 45.1% |
| Utrzymanie Serwisu % | 156.1% |
| Łączne Wygrane Punkty | 72.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 63.4% |
| 1. Serwis Wygrany | 82.2% |
| 2. Serwis Wygrany | 69.1% |
| Asy / Mecz | 3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.7 |
| Obronione Break Pointy | 50% |
| Skonwertowane Break Pointy | 74.3% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 48.1% |
| Utrzymanie Serwisu % | 145.7% |
| Łączne Wygrane Punkty | 79.2% |
Statystyki by Surface
Twarda (31)
Mączka (3)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 66.3% |
| 1. Serwis Wygrany | 75.7% |
| 2. Serwis Wygrany | 59.3% |
| Asy / Mecz | 2.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 1.9 |
| Obronione Break Pointy | 58.3% |
| Skonwertowane Break Pointy | 46.7% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 48.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Asy / Mecz | 3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4 |
| Wygrane Punkty Returnowe | 35.1% |