Alexandra Irina Anghel Prognozy, Statystyki i Forma
Ranking#1114
Ostatnia Forma
L
L
1
Przeanalizowane Mecze
0%
Skuteczność Prognoz
Typy Tenisowe
Napędzane przez 
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
364 636 |
O17.5 |
8/10 | |
11:30 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
12 66 |
|
O Alexandra Irina Anghel – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Alexandra Irina Anghel Nasz algorytm AI przeanalizował 1 meczów z udziałem Alexandra Irina Anghel, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 0%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (20) | Ostatnie 52 Tygodnie (25) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 69.6% | 69% | 67.5% |
| 1. Serwis Wygrany | 62.5% | 61.9% | 62.5% |
| 2. Serwis Wygrany | 40.4% | 42% | 40.4% |
| Asy / Mecz | 0.9 | 0.6 | 0.8 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.6 | 3.2 | 3.3 |
| Obronione Break Pointy | 43.1% | 42.6% | 46.3% |
| Skonwertowane Break Pointy | 22.2% | 28.8% | 31.3% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 40.2% | 43.1% | 42.9% |
| Utrzymanie Serwisu % | 56.5% | 73.4% | 72.2% |
| Łączne Wygrane Punkty | 32.3% | 37.4% | 38.5% |
Statystyki by Surface
| Statystyka | Twarda (6) | Mączka (19) |
|---|---|---|
| 1. Serwis % | 69.6% | 64.8% |
| 1. Serwis Wygrany | 62.5% | 62.4% |
| 2. Serwis Wygrany | 40.4% | 40.3% |
| Asy / Mecz | 1.5 | 0.6 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4 | 3.1 |
| Obronione Break Pointy | 43.1% | 50% |
| Skonwertowane Break Pointy | 22.2% | 38.6% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 40.2% | 44.9% |
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
Ostatnie 52 Tygodnie (25)
Ostatnie 20 (20)
Ostatnie 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 67.5% |
| 1. Serwis Wygrany | 62.5% |
| 2. Serwis Wygrany | 40.4% |
| Asy / Mecz | 0.8 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.3 |
| Obronione Break Pointy | 46.3% |
| Skonwertowane Break Pointy | 31.3% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 42.9% |
| Utrzymanie Serwisu % | 72.2% |
| Łączne Wygrane Punkty | 38.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 69% |
| 1. Serwis Wygrany | 61.9% |
| 2. Serwis Wygrany | 42% |
| Asy / Mecz | 0.6 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.2 |
| Obronione Break Pointy | 42.6% |
| Skonwertowane Break Pointy | 28.8% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 43.1% |
| Utrzymanie Serwisu % | 73.4% |
| Łączne Wygrane Punkty | 37.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 69.6% |
| 1. Serwis Wygrany | 62.5% |
| 2. Serwis Wygrany | 40.4% |
| Asy / Mecz | 0.9 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.6 |
| Obronione Break Pointy | 43.1% |
| Skonwertowane Break Pointy | 22.2% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 40.2% |
| Utrzymanie Serwisu % | 56.5% |
| Łączne Wygrane Punkty | 32.3% |
Statystyki by Surface
Twarda (6)
Mączka (19)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 69.6% |
| 1. Serwis Wygrany | 62.5% |
| 2. Serwis Wygrany | 40.4% |
| Asy / Mecz | 1.5 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4 |
| Obronione Break Pointy | 43.1% |
| Skonwertowane Break Pointy | 22.2% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 40.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 64.8% |
| 1. Serwis Wygrany | 62.4% |
| 2. Serwis Wygrany | 40.3% |
| Asy / Mecz | 0.6 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.1 |
| Obronione Break Pointy | 50% |
| Skonwertowane Break Pointy | 38.6% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 44.9% |