Alp Horoz Prognozy, Statystyki i Forma
Ranking#1297
Wiek30
Ostatnia Forma
W
L
L
L
L
7
Przeanalizowane Mecze
85.7%
Skuteczność Prognoz
Typy Tenisowe
Napędzane przez 
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
10/10 | |
12:15 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
8.4/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:30 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
10/10 | |
08:30 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
1 |
566 721 |
1 |
1.1/10 | |
08:00 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
2 |
625 367 |
O19.5 |
7.1/10 | |
10:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
721 566 |
O19.5 |
6.1/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 462 |
1 |
6.3/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
O Alp Horoz – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Alp Horoz to 30-letni profesjonalny tenisista. Nasz algorytm AI przeanalizował 7 meczów z udziałem Alp Horoz, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 85.7%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (19) | Ostatnie 52 Tygodnie (19) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 78.9% | 74.8% | 74.8% |
| 1. Serwis Wygrany | 71.1% | 64.4% | 64.4% |
| 2. Serwis Wygrany | 33.3% | 41.2% | 41.2% |
| Asy / Mecz | 2.5 | 2.3 | 2.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 1.7 | 2.4 | 2.4 |
| Obronione Break Pointy | 50% | 66.7% | 66.7% |
| Skonwertowane Break Pointy | 0% | 5% | 5% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 30.9% | 33.3% | 33.3% |
| Utrzymanie Serwisu % | 140.4% | 120.7% | 120.7% |
| Łączne Wygrane Punkty | 65.9% | 57.8% | 57.8% |
Statystyki by Surface
| Statystyka | Twarda (16) | Mączka (2) |
|---|---|---|
| 1. Serwis % | 74.8% | - |
| 1. Serwis Wygrany | 64.4% | - |
| 2. Serwis Wygrany | 41.2% | - |
| Asy / Mecz | 2.5 | 1.5 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.6 | 1 |
| Obronione Break Pointy | 66.7% | - |
| Skonwertowane Break Pointy | 5% | - |
| Wygrane Punkty Returnowe | 33.3% | - |
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
Ostatnie 52 Tygodnie (19)
Ostatnie 20 (19)
Ostatnie 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 74.8% |
| 1. Serwis Wygrany | 64.4% |
| 2. Serwis Wygrany | 41.2% |
| Asy / Mecz | 2.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.4 |
| Obronione Break Pointy | 66.7% |
| Skonwertowane Break Pointy | 5% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 33.3% |
| Utrzymanie Serwisu % | 120.7% |
| Łączne Wygrane Punkty | 57.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 74.8% |
| 1. Serwis Wygrany | 64.4% |
| 2. Serwis Wygrany | 41.2% |
| Asy / Mecz | 2.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.4 |
| Obronione Break Pointy | 66.7% |
| Skonwertowane Break Pointy | 5% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 33.3% |
| Utrzymanie Serwisu % | 120.7% |
| Łączne Wygrane Punkty | 57.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 78.9% |
| 1. Serwis Wygrany | 71.1% |
| 2. Serwis Wygrany | 33.3% |
| Asy / Mecz | 2.5 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 1.7 |
| Obronione Break Pointy | 50% |
| Skonwertowane Break Pointy | 0% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 30.9% |
| Utrzymanie Serwisu % | 140.4% |
| Łączne Wygrane Punkty | 65.9% |
Statystyki by Surface
Twarda (16)
Mączka (2)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 74.8% |
| 1. Serwis Wygrany | 64.4% |
| 2. Serwis Wygrany | 41.2% |
| Asy / Mecz | 2.5 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.6 |
| Obronione Break Pointy | 66.7% |
| Skonwertowane Break Pointy | 5% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 33.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Asy / Mecz | 1.5 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 1 |