Aneta Laboutkova Prognozy, Statystyki i Forma
Ranking#567
Wiek25
Ostatnia Forma
L
W
W
L
L
5
Przeanalizowane Mecze
80%
Skuteczność Prognoz
Typy Tenisowe
Napędzane przez 
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
2 |
664 376 |
O19.5 |
8.3/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
3.7/10 | |
11:00 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
2 |
31 66 |
2 |
4/10 | |
13:30 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
U21.5 |
3.2/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
9.2/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
O Aneta Laboutkova – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Aneta Laboutkova to 25-letni profesjonalny tenisista. Nasz algorytm AI przeanalizował 5 meczów z udziałem Aneta Laboutkova, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 80%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (20) | Ostatnie 52 Tygodnie (27) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | - | 49.3% | 49.3% |
| 1. Serwis Wygrany | - | 66.7% | 66.7% |
| 2. Serwis Wygrany | - | 47.1% | 47.1% |
| Asy / Mecz | 1.2 | 1.2 | 1.1 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4 | 4.3 | 4.1 |
| Obronione Break Pointy | - | 72.7% | 72.7% |
| Skonwertowane Break Pointy | - | 25% | 25% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 48.2% | 48.7% | 48.7% |
| Utrzymanie Serwisu % | - | 725.4% | 879.1% |
| Łączne Wygrane Punkty | 98.6% | 92.5% | 92.5% |
Statystyki by Surface
| Statystyka | Twarda (14) | Mączka (13) |
|---|---|---|
| 1. Serwis % | 49.3% | - |
| 1. Serwis Wygrany | 66.7% | - |
| 2. Serwis Wygrany | 47.1% | - |
| Asy / Mecz | 1.4 | 0.7 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.4 | 3.7 |
| Obronione Break Pointy | 72.7% | - |
| Skonwertowane Break Pointy | 25% | - |
| Wygrane Punkty Returnowe | 49.1% | 45.6% |
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
Ostatnie 52 Tygodnie (27)
Ostatnie 20 (20)
Ostatnie 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 49.3% |
| 1. Serwis Wygrany | 66.7% |
| 2. Serwis Wygrany | 47.1% |
| Asy / Mecz | 1.1 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.1 |
| Obronione Break Pointy | 72.7% |
| Skonwertowane Break Pointy | 25% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 48.7% |
| Utrzymanie Serwisu % | 879.1% |
| Łączne Wygrane Punkty | 92.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 49.3% |
| 1. Serwis Wygrany | 66.7% |
| 2. Serwis Wygrany | 47.1% |
| Asy / Mecz | 1.2 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.3 |
| Obronione Break Pointy | 72.7% |
| Skonwertowane Break Pointy | 25% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 48.7% |
| Utrzymanie Serwisu % | 725.4% |
| Łączne Wygrane Punkty | 92.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Asy / Mecz | 1.2 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4 |
| Wygrane Punkty Returnowe | 48.2% |
| Łączne Wygrane Punkty | 98.6% |
Statystyki by Surface
Twarda (14)
Mączka (13)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 49.3% |
| 1. Serwis Wygrany | 66.7% |
| 2. Serwis Wygrany | 47.1% |
| Asy / Mecz | 1.4 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.4 |
| Obronione Break Pointy | 72.7% |
| Skonwertowane Break Pointy | 25% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 49.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Asy / Mecz | 0.7 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.7 |
| Wygrane Punkty Returnowe | 45.6% |