Aoran Wang Prognozy, Statystyki i Forma
Ranking#911
Wiek28
Wzrost6'3"
Waga205 lb
RękaPraworęczny
Ostatnia Forma
L
L
L
3
Przeanalizowane Mecze
100%
Skuteczność Prognoz
Typy Tenisowe
Napędzane przez 
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:25 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
64 76 |
2 |
10/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:50 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
4/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:10 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
2 |
634 366 |
2 |
1.1/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
O Aoran Wang – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Aoran Wang to 28-letni profesjonalny tenisista, grający ręką praworęczny, obecnie na 911. miejscu w rankingu światowym. Nasz algorytm AI przeanalizował 3 meczów z udziałem Aoran Wang, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 100%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (20) | Ostatnie 52 Tygodnie (20) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 54.8% | 55% | 55% |
| 1. Serwis Wygrany | 77.7% | 74.4% | 74.4% |
| 2. Serwis Wygrany | 45.7% | 43.6% | 43.6% |
| Asy / Mecz | 12.3 | 11 | 11 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 5 | 5.4 | 5.4 |
| Obronione Break Pointy | 59.3% | 55.4% | 55.4% |
| Skonwertowane Break Pointy | 12.2% | 10.8% | 10.8% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 29% | 28.1% | 28.1% |
| Utrzymanie Serwisu % | 63.3% | 69.8% | 69.8% |
| Łączne Wygrane Punkty | 46.6% | 44.4% | 44.4% |
Statystyki by Surface
| Statystyka | Twarda (19) | Mączka (1) |
|---|---|---|
| 1. Serwis % | 54.5% | 63.2% |
| 1. Serwis Wygrany | 74.3% | 75% |
| 2. Serwis Wygrany | 42.6% | 61.9% |
| Asy / Mecz | 11.3 | 6 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 5.6 | 0 |
| Obronione Break Pointy | 54.3% | 100% |
| Skonwertowane Break Pointy | 11.7% | 0% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 28.5% | 22.6% |
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
Ostatnie 52 Tygodnie (20)
Ostatnie 20 (20)
Ostatnie 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 55% |
| 1. Serwis Wygrany | 74.4% |
| 2. Serwis Wygrany | 43.6% |
| Asy / Mecz | 11 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 5.4 |
| Obronione Break Pointy | 55.4% |
| Skonwertowane Break Pointy | 10.8% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 28.1% |
| Utrzymanie Serwisu % | 69.8% |
| Łączne Wygrane Punkty | 44.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 55% |
| 1. Serwis Wygrany | 74.4% |
| 2. Serwis Wygrany | 43.6% |
| Asy / Mecz | 11 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 5.4 |
| Obronione Break Pointy | 55.4% |
| Skonwertowane Break Pointy | 10.8% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 28.1% |
| Utrzymanie Serwisu % | 69.8% |
| Łączne Wygrane Punkty | 44.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 54.8% |
| 1. Serwis Wygrany | 77.7% |
| 2. Serwis Wygrany | 45.7% |
| Asy / Mecz | 12.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 5 |
| Obronione Break Pointy | 59.3% |
| Skonwertowane Break Pointy | 12.2% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 29% |
| Utrzymanie Serwisu % | 63.3% |
| Łączne Wygrane Punkty | 46.6% |
Statystyki by Surface
Twarda (19)
Mączka (1)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 54.5% |
| 1. Serwis Wygrany | 74.3% |
| 2. Serwis Wygrany | 42.6% |
| Asy / Mecz | 11.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 5.6 |
| Obronione Break Pointy | 54.3% |
| Skonwertowane Break Pointy | 11.7% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 28.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 63.2% |
| 1. Serwis Wygrany | 75% |
| 2. Serwis Wygrany | 61.9% |
| Asy / Mecz | 6 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 0 |
| Obronione Break Pointy | 100% |
| Skonwertowane Break Pointy | 0% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 22.6% |