Aurora Zantedeschi Prognozy, Statystyki i Forma
Ranking#393
Wiek24
Ostatnia Forma
L
L
L
L
W
14
Przeanalizowane Mecze
42.9%
Skuteczność Prognoz
Typy Tenisowe
Napędzane przez 
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
1.4/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 642 |
1 |
7.2/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:12 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
6.8/10 | |
10:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
365 637 |
O19.5 |
7.9/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
2 |
23 66 |
U20.5 |
4.1/10 | |
07:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
561 726 |
O20.5 |
3.7/10 | |
10:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 31 |
U20.5 |
4.9/10 | |
10:00 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
8/10 | |
10:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
1 |
646 464 |
O20.5 |
7.3/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
1 |
646 263 |
O20.5 |
5.8/10 | |
09:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 31 |
1 |
5.7/10 | |
13:30 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
266 643 |
1 |
5.4/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
625 367 |
O20.5 |
4.7/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
1 |
636 164 |
O20.5 |
2.9/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
O Aurora Zantedeschi – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Aurora Zantedeschi to 24-letni profesjonalny tenisista. Nasz algorytm AI przeanalizował 14 meczów z udziałem Aurora Zantedeschi, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 42.9%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (20) | Ostatnie 52 Tygodnie (42) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | - | 57.8% | 62.3% |
| 1. Serwis Wygrany | - | 59.4% | 58.4% |
| 2. Serwis Wygrany | - | 49.6% | 45.2% |
| Asy / Mecz | 1.4 | 1.8 | 1.4 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2 | 3.2 | 3.1 |
| Obronione Break Pointy | - | 64.1% | 58% |
| Skonwertowane Break Pointy | - | 35.9% | 29.4% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 45.4% | 44.5% | 43.2% |
| Utrzymanie Serwisu % | - | 154.1% | 117.3% |
| Łączne Wygrane Punkty | 102.6% | 73.7% | 60.5% |
Statystyki by Surface
| Statystyka | Twarda (4) | Mączka (38) |
|---|---|---|
| 1. Serwis % | 52.4% | 63.6% |
| 1. Serwis Wygrany | 54.5% | 58.8% |
| 2. Serwis Wygrany | 55% | 43.5% |
| Asy / Mecz | 2.3 | 1.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 5.3 | 2.9 |
| Obronione Break Pointy | 69.2% | 56.6% |
| Skonwertowane Break Pointy | 27.3% | 29.6% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 40.8% | 43.3% |
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
Ostatnie 52 Tygodnie (42)
Ostatnie 20 (20)
Ostatnie 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 62.3% |
| 1. Serwis Wygrany | 58.4% |
| 2. Serwis Wygrany | 45.2% |
| Asy / Mecz | 1.4 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.1 |
| Obronione Break Pointy | 58% |
| Skonwertowane Break Pointy | 29.4% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 43.2% |
| Utrzymanie Serwisu % | 117.3% |
| Łączne Wygrane Punkty | 60.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 57.8% |
| 1. Serwis Wygrany | 59.4% |
| 2. Serwis Wygrany | 49.6% |
| Asy / Mecz | 1.8 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.2 |
| Obronione Break Pointy | 64.1% |
| Skonwertowane Break Pointy | 35.9% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 44.5% |
| Utrzymanie Serwisu % | 154.1% |
| Łączne Wygrane Punkty | 73.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Asy / Mecz | 1.4 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2 |
| Wygrane Punkty Returnowe | 45.4% |
| Łączne Wygrane Punkty | 102.6% |
Statystyki by Surface
Twarda (4)
Mączka (38)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 52.4% |
| 1. Serwis Wygrany | 54.5% |
| 2. Serwis Wygrany | 55% |
| Asy / Mecz | 2.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 5.3 |
| Obronione Break Pointy | 69.2% |
| Skonwertowane Break Pointy | 27.3% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 40.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 63.6% |
| 1. Serwis Wygrany | 58.8% |
| 2. Serwis Wygrany | 43.5% |
| Asy / Mecz | 1.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.9 |
| Obronione Break Pointy | 56.6% |
| Skonwertowane Break Pointy | 29.6% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 43.3% |