Ava Catanzarite Prognozy, Statystyki i Forma
Ostatnia Forma
L
1
Przeanalizowane Mecze
0%
Skuteczność Prognoz
Typy Tenisowe
Napędzane przez 
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
276 654 |
O19.5 |
5.5/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
O Ava Catanzarite – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Ava Catanzarite Nasz algorytm AI przeanalizował 1 meczów z udziałem Ava Catanzarite, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 0%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (20) | Ostatnie 52 Tygodnie (23) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 69.6% | 70% | 69.5% |
| 1. Serwis Wygrany | 63.6% | 64.1% | 64.6% |
| 2. Serwis Wygrany | 38.3% | 44.7% | 44.4% |
| Asy / Mecz | 0.7 | 0.6 | 0.6 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.4 | 3.2 | 3.3 |
| Obronione Break Pointy | 45% | 56.5% | 53.5% |
| Skonwertowane Break Pointy | 56.5% | 55.1% | 53.7% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 49.6% | 50.1% | 49.8% |
| Utrzymanie Serwisu % | 76.7% | 75.6% | 72.2% |
| Łączne Wygrane Punkty | 61% | 57.1% | 56.4% |
Statystyki by Surface
| Statystyka | Twarda (20) | Mączka (3) |
|---|---|---|
| 1. Serwis % | 69.5% | - |
| 1. Serwis Wygrany | 64.6% | - |
| 2. Serwis Wygrany | 44.4% | - |
| Asy / Mecz | 0.7 | 0 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.4 | 2.7 |
| Obronione Break Pointy | 53.5% | - |
| Skonwertowane Break Pointy | 53.7% | - |
| Wygrane Punkty Returnowe | 50.4% | 35.6% |
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
Ostatnie 52 Tygodnie (23)
Ostatnie 20 (20)
Ostatnie 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 69.5% |
| 1. Serwis Wygrany | 64.6% |
| 2. Serwis Wygrany | 44.4% |
| Asy / Mecz | 0.6 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.3 |
| Obronione Break Pointy | 53.5% |
| Skonwertowane Break Pointy | 53.7% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 49.8% |
| Utrzymanie Serwisu % | 72.2% |
| Łączne Wygrane Punkty | 56.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 70% |
| 1. Serwis Wygrany | 64.1% |
| 2. Serwis Wygrany | 44.7% |
| Asy / Mecz | 0.6 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.2 |
| Obronione Break Pointy | 56.5% |
| Skonwertowane Break Pointy | 55.1% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 50.1% |
| Utrzymanie Serwisu % | 75.6% |
| Łączne Wygrane Punkty | 57.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 69.6% |
| 1. Serwis Wygrany | 63.6% |
| 2. Serwis Wygrany | 38.3% |
| Asy / Mecz | 0.7 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.4 |
| Obronione Break Pointy | 45% |
| Skonwertowane Break Pointy | 56.5% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 49.6% |
| Utrzymanie Serwisu % | 76.7% |
| Łączne Wygrane Punkty | 61% |
Statystyki by Surface
Twarda (20)
Mączka (3)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 69.5% |
| 1. Serwis Wygrany | 64.6% |
| 2. Serwis Wygrany | 44.4% |
| Asy / Mecz | 0.7 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.4 |
| Obronione Break Pointy | 53.5% |
| Skonwertowane Break Pointy | 53.7% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 50.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Asy / Mecz | 0 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.7 |
| Wygrane Punkty Returnowe | 35.6% |