Avery Nguyen Prognozy, Statystyki i Forma
Ostatnia Forma
L
1
Przeanalizowane Mecze
100%
Skuteczność Prognoz
Typy Tenisowe
Napędzane przez 
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:30 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
632 166 |
2 |
2.3/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
O Avery Nguyen – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Avery Nguyen Nasz algorytm AI przeanalizował 1 meczów z udziałem Avery Nguyen, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 100%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (11) | Ostatnie 52 Tygodnie (11) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 53.6% | 53.6% | 53.6% |
| 1. Serwis Wygrany | 61.4% | 61.4% | 61.4% |
| 2. Serwis Wygrany | 42.1% | 42.1% | 42.1% |
| Asy / Mecz | 0.5 | 0.5 | 0.5 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 5 | 5.2 | 5.2 |
| Obronione Break Pointy | 40.6% | 40.6% | 40.6% |
| Skonwertowane Break Pointy | 51.3% | 51.3% | 51.3% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 48.1% | 48.1% | 48.1% |
| Utrzymanie Serwisu % | 74.7% | 74.7% | 74.7% |
| Łączne Wygrane Punkty | 59.1% | 59.1% | 59.1% |
Statystyki by Surface
| Statystyka | Twarda (9) | Mączka (2) |
|---|---|---|
| 1. Serwis % | 53.6% | - |
| 1. Serwis Wygrany | 61.4% | - |
| 2. Serwis Wygrany | 42.1% | - |
| Asy / Mecz | 0.6 | 0 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 5.3 | 4.5 |
| Obronione Break Pointy | 40.6% | - |
| Skonwertowane Break Pointy | 51.3% | - |
| Wygrane Punkty Returnowe | 49.4% | 45.7% |
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
Ostatnie 52 Tygodnie (11)
Ostatnie 20 (11)
Ostatnie 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 53.6% |
| 1. Serwis Wygrany | 61.4% |
| 2. Serwis Wygrany | 42.1% |
| Asy / Mecz | 0.5 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 5.2 |
| Obronione Break Pointy | 40.6% |
| Skonwertowane Break Pointy | 51.3% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 48.1% |
| Utrzymanie Serwisu % | 74.7% |
| Łączne Wygrane Punkty | 59.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 53.6% |
| 1. Serwis Wygrany | 61.4% |
| 2. Serwis Wygrany | 42.1% |
| Asy / Mecz | 0.5 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 5.2 |
| Obronione Break Pointy | 40.6% |
| Skonwertowane Break Pointy | 51.3% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 48.1% |
| Utrzymanie Serwisu % | 74.7% |
| Łączne Wygrane Punkty | 59.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 53.6% |
| 1. Serwis Wygrany | 61.4% |
| 2. Serwis Wygrany | 42.1% |
| Asy / Mecz | 0.5 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 5 |
| Obronione Break Pointy | 40.6% |
| Skonwertowane Break Pointy | 51.3% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 48.1% |
| Utrzymanie Serwisu % | 74.7% |
| Łączne Wygrane Punkty | 59.1% |
Statystyki by Surface
Twarda (9)
Mączka (2)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 53.6% |
| 1. Serwis Wygrany | 61.4% |
| 2. Serwis Wygrany | 42.1% |
| Asy / Mecz | 0.6 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 5.3 |
| Obronione Break Pointy | 40.6% |
| Skonwertowane Break Pointy | 51.3% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 49.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Asy / Mecz | 0 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.5 |
| Wygrane Punkty Returnowe | 45.7% |