Botic Van de Zandschulp Prognozy, Statystyki i Forma
Ostatnia Forma
Typy Tenisowe
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:05 Krecz |
| 0
1
|
|
|
1 |
76 64 |
1 |
7/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:55 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
2 |
46 67 |
U30.5 |
4.4/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:25 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U29.5 |
9.1/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
364 626 |
O18.5 |
7.5/10 | |
10:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 63 |
1 |
10/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
U28.5 |
8.7/10 | |
12:30 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U28.5 |
10/10 | |
10:25 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 463 |
O18.5 |
9.1/10 | |
11:55 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U28.5 |
8.7/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:20 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
2 |
366 637 |
O18.5 |
7.5/10 | |
17:50 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
1 |
76 52 |
U25.5 |
7.2/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:40 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
2 |
43 66 |
U28.5 |
8.5/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
10/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:35 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
10/10 | |
12:50 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
U30.5 |
9.4/10 | |
18:30 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
8/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:25 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
10/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:10 Zakończony |
| 0
3
|
|
|
2 |
542 766 |
2 |
10/10 | |
03:25 Zakończony |
| 3
0
|
|
|
2 |
6455 2677 |
O32.5 |
6.4/10 | |
04:45 Zakończony |
| 1
3
|
|
|
1 |
766 643 |
U47.5 |
10/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
10/10 |
O Botic Van de Zandschulp – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Botic Van de Zandschulp to 30-letni profesjonalny tenisista, grający ręką praworęczny, obecnie na 54. miejscu w rankingu światowym. Nasz algorytm AI przeanalizował 21 meczów z udziałem Botic Van de Zandschulp, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 71.4%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (20) | Ostatnie 52 Tygodnie (59) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 63.1% | 65.4% | 63.1% |
| 1. Serwis Wygrany | 71% | 73.9% | 73.5% |
| 2. Serwis Wygrany | 48.2% | 45.9% | 46.8% |
| Asy / Mecz | 3.9 | 6.4 | 6.5 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.4 | 4.5 | 4.2 |
| Obronione Break Pointy | 61.1% | 62.2% | 61.1% |
| Skonwertowane Break Pointy | 20.2% | 17.5% | 21.1% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 38.7% | 36.8% | 38.6% |
| Utrzymanie Serwisu % | 62.6% | 64.2% | 63.7% |
| Łączne Wygrane Punkty | 50.8% | 50.5% | 51% |
| Statystyka | Twarda (33) | Mączka (22) | Trawa (3) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 62.9% | 64% | 61.7% |
| 1. Serwis Wygrany | 76.6% | 69.8% | 71.8% |
| 2. Serwis Wygrany | 47.6% | 47.3% | 43.9% |
| Asy / Mecz | 8.1 | 4 | 9.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.5 | 3.4 | 7 |
| Obronione Break Pointy | 62% | 59% | 66.7% |
| Skonwertowane Break Pointy | 17.8% | 27.3% | 15.1% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 35.3% | 42.9% | 44.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 63.1% |
| 1. Serwis Wygrany | 73.5% |
| 2. Serwis Wygrany | 46.8% |
| Asy / Mecz | 6.5 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.2 |
| Obronione Break Pointy | 61.1% |
| Skonwertowane Break Pointy | 21.1% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 38.6% |
| Utrzymanie Serwisu % | 63.7% |
| Łączne Wygrane Punkty | 51% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 65.4% |
| 1. Serwis Wygrany | 73.9% |
| 2. Serwis Wygrany | 45.9% |
| Asy / Mecz | 6.4 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.5 |
| Obronione Break Pointy | 62.2% |
| Skonwertowane Break Pointy | 17.5% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 36.8% |
| Utrzymanie Serwisu % | 64.2% |
| Łączne Wygrane Punkty | 50.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 63.1% |
| 1. Serwis Wygrany | 71% |
| 2. Serwis Wygrany | 48.2% |
| Asy / Mecz | 3.9 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.4 |
| Obronione Break Pointy | 61.1% |
| Skonwertowane Break Pointy | 20.2% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 38.7% |
| Utrzymanie Serwisu % | 62.6% |
| Łączne Wygrane Punkty | 50.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 62.9% |
| 1. Serwis Wygrany | 76.6% |
| 2. Serwis Wygrany | 47.6% |
| Asy / Mecz | 8.1 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.5 |
| Obronione Break Pointy | 62% |
| Skonwertowane Break Pointy | 17.8% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 35.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 64% |
| 1. Serwis Wygrany | 69.8% |
| 2. Serwis Wygrany | 47.3% |
| Asy / Mecz | 4 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.4 |
| Obronione Break Pointy | 59% |
| Skonwertowane Break Pointy | 27.3% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 42.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 61.7% |
| 1. Serwis Wygrany | 71.8% |
| 2. Serwis Wygrany | 43.9% |
| Asy / Mecz | 9.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 7 |
| Obronione Break Pointy | 66.7% |
| Skonwertowane Break Pointy | 15.1% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 44.4% |