Charlotte Pikkaart Prognozy, Statystyki i Forma
Ranking#1279
Ostatnia Forma
L
L
L
W
L
6
Przeanalizowane Mecze
50%
Skuteczność Prognoz
Typy Tenisowe
Napędzane przez 
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:15 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
10/10 | |
09:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
2.2/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
266 647 |
O20.5 |
8.5/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
5.7/10 | |
08:30 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 13 |
1 |
7.8/10 | |
10:30 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
12 66 |
2 |
8/10 |
O Charlotte Pikkaart – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Charlotte Pikkaart Nasz algorytm AI przeanalizował 6 meczów z udziałem Charlotte Pikkaart, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 50%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (20) | Ostatnie 52 Tygodnie (44) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 60.5% | 62.1% | 61.3% |
| 1. Serwis Wygrany | 54.9% | 56.5% | 56% |
| 2. Serwis Wygrany | 45.2% | 47.3% | 44.1% |
| Asy / Mecz | 0.6 | 0.8 | 0.8 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.5 | 3.1 | 2.8 |
| Obronione Break Pointy | 44.4% | 46.8% | 45.2% |
| Skonwertowane Break Pointy | 29.5% | 37.3% | 41.3% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 44.6% | 46.2% | 46.6% |
| Utrzymanie Serwisu % | 80.4% | 65.1% | 60.1% |
| Łączne Wygrane Punkty | 59% | 54.4% | 50.5% |
Statystyki by Surface
| Statystyka | Twarda (23) | Mączka (17) |
|---|---|---|
| 1. Serwis % | 60.3% | 62.9% |
| 1. Serwis Wygrany | 55.9% | 56% |
| 2. Serwis Wygrany | 46.2% | 40.5% |
| Asy / Mecz | 0.8 | 0.8 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3 | 2.4 |
| Obronione Break Pointy | 44% | 46.8% |
| Skonwertowane Break Pointy | 36.8% | 49.5% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 44.8% | 48.1% |
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
Ostatnie 52 Tygodnie (44)
Ostatnie 20 (20)
Ostatnie 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 61.3% |
| 1. Serwis Wygrany | 56% |
| 2. Serwis Wygrany | 44.1% |
| Asy / Mecz | 0.8 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.8 |
| Obronione Break Pointy | 45.2% |
| Skonwertowane Break Pointy | 41.3% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 46.6% |
| Utrzymanie Serwisu % | 60.1% |
| Łączne Wygrane Punkty | 50.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 62.1% |
| 1. Serwis Wygrany | 56.5% |
| 2. Serwis Wygrany | 47.3% |
| Asy / Mecz | 0.8 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.1 |
| Obronione Break Pointy | 46.8% |
| Skonwertowane Break Pointy | 37.3% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 46.2% |
| Utrzymanie Serwisu % | 65.1% |
| Łączne Wygrane Punkty | 54.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 60.5% |
| 1. Serwis Wygrany | 54.9% |
| 2. Serwis Wygrany | 45.2% |
| Asy / Mecz | 0.6 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.5 |
| Obronione Break Pointy | 44.4% |
| Skonwertowane Break Pointy | 29.5% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 44.6% |
| Utrzymanie Serwisu % | 80.4% |
| Łączne Wygrane Punkty | 59% |
Statystyki by Surface
Twarda (23)
Mączka (17)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 60.3% |
| 1. Serwis Wygrany | 55.9% |
| 2. Serwis Wygrany | 46.2% |
| Asy / Mecz | 0.8 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3 |
| Obronione Break Pointy | 44% |
| Skonwertowane Break Pointy | 36.8% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 44.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 62.9% |
| 1. Serwis Wygrany | 56% |
| 2. Serwis Wygrany | 40.5% |
| Asy / Mecz | 0.8 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.4 |
| Obronione Break Pointy | 46.8% |
| Skonwertowane Break Pointy | 49.5% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 48.1% |