1. Strona główna
  2. Turnieje
  3. ITF Women W35 Santa Margherita di Pula
  4. Cindy Langlais
Cindy Langlais

Cindy Langlais Prognozy, Statystyki i Forma

FR
Ranking#1046

Ostatnia Forma

L L L L L
6 Przeanalizowane Mecze
83.3% Skuteczność Prognoz

Typy Tenisowe

Napędzane przez TennisPredictions
DataMeczWynik12TYPPRZEW. WYNIKBEST TIPZAUF.

08:30

Zakończony
FR
C. Langlais
IT
D. Chiesa
0
2
400
-769

2

-769
42
66

2

-769
3/10
DataMeczWynik12TYPPRZEW. WYNIKBEST TIPZAUF.

12:30

Zakończony
GB
L. John-B.
FR
C. Langlais
2
1
-278
195

1

-278
66
33

1

-278
5.8/10
DataMeczWynik12TYPPRZEW. WYNIKBEST TIPZAUF.

15:30

Zakończony
FR
C. Langlais
FR
E. Lene
0
2
167
-238

2

-238
24
66

2

-238
4.2/10
DataMeczWynik12TYPPRZEW. WYNIKBEST TIPZAUF.

16:00

Zakończony
FR
C. Langlais
BR
A. Candiotto
1
2
102
-133

2

-133
34
66

2

-133
4.5/10
DataMeczWynik12TYPPRZEW. WYNIKBEST TIPZAUF.

17:30

Zakończony
FR
C. Langlais
AR
C. Markus
0
2
165
-256

2

-256
33
66

2

-238
6.9/10

13:00

Zakończony
SK
K. Krajmer
FR
C. Langlais
0
2
225
-333

1

225
66
42

1

225
2.4/10
DataMeczWynik12TYPPRZEW. WYNIKBEST TIPZAUF.

13:00

Zakończony
FR
C. Langlais
AR
C. Vázquez
2
0
-133
-106

2

-106
32
66

-
padlock

O Cindy Langlais – Prognozy i Statystyki Tenisowe

Cindy Langlais Nasz algorytm AI przeanalizował 6 meczów z udziałem Cindy Langlais, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 83.3%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.

Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.

Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
Statystyka Ostatnie 10 (10) Ostatnie 20 (15) Ostatnie 52 Tygodnie (15)
1. Serwis % - 67.9% 67.9%
1. Serwis Wygrany - 54.4% 54.4%
2. Serwis Wygrany - 51.9% 51.9%
Asy / Mecz 0.3 0.4 0.4
Podwójne Błędy / Mecz 3.1 3.3 3.3
Obronione Break Pointy - 54.5% 54.5%
Skonwertowane Break Pointy - 15.4% 15.4%
Wygrane Punkty Returnowe 37.1% 35.8% 35.8%
Utrzymanie Serwisu % - 248.8% 248.8%
Łączne Wygrane Punkty 80.7% 64% 64%
Statystyki by Surface
Statystyka Twarda (1) Mączka (11)
1. Serwis % - 67.9%
1. Serwis Wygrany - 54.4%
2. Serwis Wygrany - 51.9%
Asy / Mecz 0 0.3
Podwójne Błędy / Mecz 2 3.5
Obronione Break Pointy - 54.5%
Skonwertowane Break Pointy - 15.4%
Wygrane Punkty Returnowe - 35.8%
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
Ostatnie 52 Tygodnie (15) Ostatnie 20 (15) Ostatnie 10 (10)
StatValue
1. Serwis %67.9%
1. Serwis Wygrany54.4%
2. Serwis Wygrany51.9%
Asy / Mecz0.4
Podwójne Błędy / Mecz3.3
Obronione Break Pointy54.5%
Skonwertowane Break Pointy15.4%
Wygrane Punkty Returnowe35.8%
Utrzymanie Serwisu %248.8%
Łączne Wygrane Punkty64%
StatValue
1. Serwis %67.9%
1. Serwis Wygrany54.4%
2. Serwis Wygrany51.9%
Asy / Mecz0.4
Podwójne Błędy / Mecz3.3
Obronione Break Pointy54.5%
Skonwertowane Break Pointy15.4%
Wygrane Punkty Returnowe35.8%
Utrzymanie Serwisu %248.8%
Łączne Wygrane Punkty64%
StatValue
Asy / Mecz0.3
Podwójne Błędy / Mecz3.1
Wygrane Punkty Returnowe37.1%
Łączne Wygrane Punkty80.7%
Statystyki by Surface
Twarda (1) Mączka (11)
StatValue
Asy / Mecz0
Podwójne Błędy / Mecz2
StatValue
1. Serwis %67.9%
1. Serwis Wygrany54.4%
2. Serwis Wygrany51.9%
Asy / Mecz0.3
Podwójne Błędy / Mecz3.5
Obronione Break Pointy54.5%
Skonwertowane Break Pointy15.4%
Wygrane Punkty Returnowe35.8%