Cleeve Harper Prognozy, Statystyki i Forma
Ranking#1361
Wiek24
Wzrost6'0"
Waga181 lb
RękaPraworęczny
Ostatnia Forma
L
0
Przeanalizowane Mecze
0%
Skuteczność Prognoz
Typy Tenisowe
Napędzane przez 
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:20 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
|
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
O Cleeve Harper – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Cleeve Harper to 24-letni profesjonalny tenisista, grający ręką praworęczny, obecnie na 1361. miejscu w rankingu światowym. Nasz algorytm AI przeanalizował 0 meczów z udziałem Cleeve Harper, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 0%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
| Statystyka | Ostatnie 10 (9) | Ostatnie 20 (9) | Ostatnie 52 Tygodnie (9) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 57.9% | 57.9% | 57.9% |
| 1. Serwis Wygrany | 62.7% | 62.7% | 62.7% |
| 2. Serwis Wygrany | 48.3% | 48.3% | 48.3% |
| Asy / Mecz | 1.8 | 1.8 | 1.8 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.6 | 4.6 | 4.6 |
| Obronione Break Pointy | 57.4% | 57.4% | 57.4% |
| Skonwertowane Break Pointy | 18.8% | 18.8% | 18.8% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 37% | 37% | 37% |
| Utrzymanie Serwisu % | 56.7% | 56.7% | 56.7% |
| Łączne Wygrane Punkty | 47.2% | 47.2% | 47.2% |
Statystyki by Surface
| Statystyka | Twarda (6) | Mączka (2) |
|---|---|---|
| 1. Serwis % | 58.7% | 52.3% |
| 1. Serwis Wygrany | 63.7% | 53.4% |
| 2. Serwis Wygrany | 48.4% | 47.2% |
| Asy / Mecz | 1.5 | 2.5 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4 | 7.5 |
| Obronione Break Pointy | 60% | 27.3% |
| Skonwertowane Break Pointy | 8.5% | 43.8% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 31.7% | 48.6% |
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
Ostatnie 52 Tygodnie (9)
Ostatnie 20 (9)
Ostatnie 10 (9)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 57.9% |
| 1. Serwis Wygrany | 62.7% |
| 2. Serwis Wygrany | 48.3% |
| Asy / Mecz | 1.8 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.6 |
| Obronione Break Pointy | 57.4% |
| Skonwertowane Break Pointy | 18.8% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 37% |
| Utrzymanie Serwisu % | 56.7% |
| Łączne Wygrane Punkty | 47.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 57.9% |
| 1. Serwis Wygrany | 62.7% |
| 2. Serwis Wygrany | 48.3% |
| Asy / Mecz | 1.8 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.6 |
| Obronione Break Pointy | 57.4% |
| Skonwertowane Break Pointy | 18.8% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 37% |
| Utrzymanie Serwisu % | 56.7% |
| Łączne Wygrane Punkty | 47.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 57.9% |
| 1. Serwis Wygrany | 62.7% |
| 2. Serwis Wygrany | 48.3% |
| Asy / Mecz | 1.8 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.6 |
| Obronione Break Pointy | 57.4% |
| Skonwertowane Break Pointy | 18.8% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 37% |
| Utrzymanie Serwisu % | 56.7% |
| Łączne Wygrane Punkty | 47.2% |
Statystyki by Surface
Twarda (6)
Mączka (2)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 58.7% |
| 1. Serwis Wygrany | 63.7% |
| 2. Serwis Wygrany | 48.4% |
| Asy / Mecz | 1.5 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4 |
| Obronione Break Pointy | 60% |
| Skonwertowane Break Pointy | 8.5% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 31.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 52.3% |
| 1. Serwis Wygrany | 53.4% |
| 2. Serwis Wygrany | 47.2% |
| Asy / Mecz | 2.5 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 7.5 |
| Obronione Break Pointy | 27.3% |
| Skonwertowane Break Pointy | 43.8% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 48.6% |