Daniele Rapagnetta Prognozy, Statystyki i Forma
Ostatnia Forma
Typy Tenisowe
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:45 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
5.4/10 | |
11:35 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
2.6/10 | |
11:20 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
2 |
643 266 |
2 |
8/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:01 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
1 |
67 25 |
U22.5 |
3.7/10 | |
09:00 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
2 |
42 66 |
U20.5 |
3.6/10 | |
10:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
633 366 |
2 |
4/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
1 |
726 562 |
O19.5 |
7.4/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
4.5/10 | |
17:07 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
2 |
642 466 |
O19.5 |
7.8/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
263 626 |
2 |
6.6/10 | |
09:00 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
8.1/10 | |
09:30 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
8.8/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:15 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
|
O Daniele Rapagnetta – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Daniele Rapagnetta to 18-letni profesjonalny tenisista, grający ręką praworęczny, obecnie na 938. miejscu w rankingu światowym. Nasz algorytm AI przeanalizował 12 meczów z udziałem Daniele Rapagnetta, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 66.7%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (20) | Ostatnie 52 Tygodnie (32) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 64.6% | 64.6% | 64.6% |
| 1. Serwis Wygrany | 60.7% | 60.7% | 60.7% |
| 2. Serwis Wygrany | 52.7% | 52.7% | 52.7% |
| Asy / Mecz | 0.6 | 1.2 | 1.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 0.9 | 1.2 | 1.2 |
| Obronione Break Pointy | 61.9% | 61.9% | 61.9% |
| Skonwertowane Break Pointy | 20% | 20% | 20% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 43.2% | 43.2% | 43.2% |
| Utrzymanie Serwisu % | 167.9% | 188% | 270.8% |
| Łączne Wygrane Punkty | 73.3% | 73.3% | 73.3% |
| Statystyka | Twarda (6) | Mączka (26) |
|---|---|---|
| 1. Serwis % | - | 64.6% |
| 1. Serwis Wygrany | - | 60.7% |
| 2. Serwis Wygrany | - | 52.7% |
| Asy / Mecz | 1.5 | 1.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 0.8 | 1.3 |
| Obronione Break Pointy | - | 61.9% |
| Skonwertowane Break Pointy | - | 20% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 36.7% | 43.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 64.6% |
| 1. Serwis Wygrany | 60.7% |
| 2. Serwis Wygrany | 52.7% |
| Asy / Mecz | 1.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 1.2 |
| Obronione Break Pointy | 61.9% |
| Skonwertowane Break Pointy | 20% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 43.2% |
| Utrzymanie Serwisu % | 270.8% |
| Łączne Wygrane Punkty | 73.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 64.6% |
| 1. Serwis Wygrany | 60.7% |
| 2. Serwis Wygrany | 52.7% |
| Asy / Mecz | 1.2 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 1.2 |
| Obronione Break Pointy | 61.9% |
| Skonwertowane Break Pointy | 20% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 43.2% |
| Utrzymanie Serwisu % | 188% |
| Łączne Wygrane Punkty | 73.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 64.6% |
| 1. Serwis Wygrany | 60.7% |
| 2. Serwis Wygrany | 52.7% |
| Asy / Mecz | 0.6 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 0.9 |
| Obronione Break Pointy | 61.9% |
| Skonwertowane Break Pointy | 20% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 43.2% |
| Utrzymanie Serwisu % | 167.9% |
| Łączne Wygrane Punkty | 73.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Asy / Mecz | 1.5 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 0.8 |
| Wygrane Punkty Returnowe | 36.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 64.6% |
| 1. Serwis Wygrany | 60.7% |
| 2. Serwis Wygrany | 52.7% |
| Asy / Mecz | 1.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 1.3 |
| Obronione Break Pointy | 61.9% |
| Skonwertowane Break Pointy | 20% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 43.9% |