Dante Pagani Prognozy, Statystyki i Forma
Ranking#1000
Wiek17
Ostatnia Forma
L
L
W
L
L
6
Przeanalizowane Mecze
83.3%
Skuteczność Prognoz
Typy Tenisowe
Napędzane przez 
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
756 673 |
1 |
2.9/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:08 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 31 |
1 |
10/10 | |
16:13 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
2 |
55 77 |
O20.5 |
4.9/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
463 646 |
O16.5 |
9.3/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:15 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
O8.5 |
9.5/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
733 566 |
O21.5 |
6.4/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
O Dante Pagani – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Dante Pagani to 17-letni profesjonalny tenisista. Nasz algorytm AI przeanalizował 6 meczów z udziałem Dante Pagani, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 83.3%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (13) | Ostatnie 52 Tygodnie (13) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 63.3% | 64.6% | 64.6% |
| 1. Serwis Wygrany | 53.2% | 53.7% | 53.7% |
| 2. Serwis Wygrany | 43.8% | 44.1% | 44.1% |
| Asy / Mecz | 1.5 | 1.4 | 1.4 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.8 | 2.7 | 2.7 |
| Obronione Break Pointy | 44.8% | 50% | 50% |
| Skonwertowane Break Pointy | 29% | 22.4% | 22.4% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 41.4% | 39.4% | 39.4% |
| Utrzymanie Serwisu % | 95.5% | 79.3% | 79.3% |
| Łączne Wygrane Punkty | 58.7% | 54.4% | 54.4% |
Statystyki by Surface
| Statystyka | Mączka (13) |
|---|---|
| 1. Serwis % | 64.6% |
| 1. Serwis Wygrany | 53.7% |
| 2. Serwis Wygrany | 44.1% |
| Asy / Mecz | 1.4 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.7 |
| Obronione Break Pointy | 50% |
| Skonwertowane Break Pointy | 22.4% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 39.4% |
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
Ostatnie 52 Tygodnie (13)
Ostatnie 20 (13)
Ostatnie 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 64.6% |
| 1. Serwis Wygrany | 53.7% |
| 2. Serwis Wygrany | 44.1% |
| Asy / Mecz | 1.4 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.7 |
| Obronione Break Pointy | 50% |
| Skonwertowane Break Pointy | 22.4% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 39.4% |
| Utrzymanie Serwisu % | 79.3% |
| Łączne Wygrane Punkty | 54.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 64.6% |
| 1. Serwis Wygrany | 53.7% |
| 2. Serwis Wygrany | 44.1% |
| Asy / Mecz | 1.4 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.7 |
| Obronione Break Pointy | 50% |
| Skonwertowane Break Pointy | 22.4% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 39.4% |
| Utrzymanie Serwisu % | 79.3% |
| Łączne Wygrane Punkty | 54.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 63.3% |
| 1. Serwis Wygrany | 53.2% |
| 2. Serwis Wygrany | 43.8% |
| Asy / Mecz | 1.5 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.8 |
| Obronione Break Pointy | 44.8% |
| Skonwertowane Break Pointy | 29% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 41.4% |
| Utrzymanie Serwisu % | 95.5% |
| Łączne Wygrane Punkty | 58.7% |
Statystyki by Surface
Mączka (13)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 64.6% |
| 1. Serwis Wygrany | 53.7% |
| 2. Serwis Wygrany | 44.1% |
| Asy / Mecz | 1.4 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.7 |
| Obronione Break Pointy | 50% |
| Skonwertowane Break Pointy | 22.4% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 39.4% |