Demi Tran Prognozy, Statystyki i Forma
Ranking#676
Ostatnia Forma
L
L
L
W
L
13
Przeanalizowane Mecze
76.9%
Skuteczność Prognoz
Typy Tenisowe
Napędzane przez 
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
31 66 |
2 |
10/10 | |
09:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
5.5/10 | |
10:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
1 |
067 625 |
O20.5 |
4.8/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
2 |
163 616 |
2 |
8.2/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 633 |
1 |
5.1/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:10 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 631 |
1 |
1.3/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
6.3/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 31 |
1 |
5.7/10 | |
08:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 361 |
1 |
5.9/10 | |
08:30 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
4.6/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 31 |
U20.5 |
5.8/10 | |
10:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
U20.5 |
3.6/10 | |
09:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
4.8/10 |
O Demi Tran – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Demi Tran Nasz algorytm AI przeanalizował 13 meczów z udziałem Demi Tran, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 76.9%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (20) | Ostatnie 52 Tygodnie (27) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | - | 68.3% | 68.3% |
| 1. Serwis Wygrany | - | 66.1% | 66.1% |
| 2. Serwis Wygrany | - | 26.9% | 26.9% |
| Asy / Mecz | 0.3 | 0.3 | 0.2 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.8 | 3.4 | 3.3 |
| Obronione Break Pointy | - | 44.4% | 44.4% |
| Skonwertowane Break Pointy | - | 33.3% | 33.3% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 48.5% | 48% | 48% |
| Utrzymanie Serwisu % | - | 485.4% | 628% |
| Łączne Wygrane Punkty | 96.7% | 86.8% | 86.8% |
Statystyki by Surface
| Statystyka | Twarda (13) | Mączka (14) |
|---|---|---|
| 1. Serwis % | 68.3% | - |
| 1. Serwis Wygrany | 66.1% | - |
| 2. Serwis Wygrany | 26.9% | - |
| Asy / Mecz | 0.2 | 0.2 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.8 | 3.7 |
| Obronione Break Pointy | 44.4% | - |
| Skonwertowane Break Pointy | 33.3% | - |
| Wygrane Punkty Returnowe | 49% | 46.5% |
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
Ostatnie 52 Tygodnie (27)
Ostatnie 20 (20)
Ostatnie 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 68.3% |
| 1. Serwis Wygrany | 66.1% |
| 2. Serwis Wygrany | 26.9% |
| Asy / Mecz | 0.2 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.3 |
| Obronione Break Pointy | 44.4% |
| Skonwertowane Break Pointy | 33.3% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 48% |
| Utrzymanie Serwisu % | 628% |
| Łączne Wygrane Punkty | 86.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 68.3% |
| 1. Serwis Wygrany | 66.1% |
| 2. Serwis Wygrany | 26.9% |
| Asy / Mecz | 0.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.4 |
| Obronione Break Pointy | 44.4% |
| Skonwertowane Break Pointy | 33.3% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 48% |
| Utrzymanie Serwisu % | 485.4% |
| Łączne Wygrane Punkty | 86.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Asy / Mecz | 0.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.8 |
| Wygrane Punkty Returnowe | 48.5% |
| Łączne Wygrane Punkty | 96.7% |
Statystyki by Surface
Twarda (13)
Mączka (14)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 68.3% |
| 1. Serwis Wygrany | 66.1% |
| 2. Serwis Wygrany | 26.9% |
| Asy / Mecz | 0.2 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.8 |
| Obronione Break Pointy | 44.4% |
| Skonwertowane Break Pointy | 33.3% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 49% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Asy / Mecz | 0.2 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.7 |
| Wygrane Punkty Returnowe | 46.5% |