Denis Petak Prognozy, Statystyki i Forma
Ranking#1176
Wiek19
RękaPraworęczny
Ostatnia Forma
W
W
L
L
L
5
Przeanalizowane Mecze
80%
Skuteczność Prognoz
Typy Tenisowe
Napędzane przez 
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
7.6/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
3.7/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:45 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
1 |
637 166 |
O21.5 |
6.1/10 | |
09:30 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
2.6/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
3.2/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
O Denis Petak – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Denis Petak to 19-letni profesjonalny tenisista, grający ręką praworęczny, obecnie na 1176. miejscu w rankingu światowym. Nasz algorytm AI przeanalizował 5 meczów z udziałem Denis Petak, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 80%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (20) | Ostatnie 52 Tygodnie (34) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 68.8% | 67.8% | 67.8% |
| 1. Serwis Wygrany | 69.7% | 70.1% | 70.1% |
| 2. Serwis Wygrany | 46.2% | 52.2% | 52.2% |
| Asy / Mecz | 4.6 | 4.9 | 3.4 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.2 | 3.1 | 3.4 |
| Obronione Break Pointy | 54.5% | 59.6% | 59.6% |
| Skonwertowane Break Pointy | 29.6% | 26.6% | 26.6% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 40.4% | 35% | 35% |
| Utrzymanie Serwisu % | 74.4% | 92.7% | 140% |
| Łączne Wygrane Punkty | 55.4% | 51.3% | 51.3% |
Statystyki by Surface
| Statystyka | Twarda (7) | Mączka (18) |
|---|---|---|
| 1. Serwis % | 69% | 58.7% |
| 1. Serwis Wygrany | 67.4% | 48.1% |
| 2. Serwis Wygrany | 45.2% | 52.6% |
| Asy / Mecz | 3.7 | 1.9 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.4 | 3.9 |
| Obronione Break Pointy | 56.5% | 71.4% |
| Skonwertowane Break Pointy | 37.5% | 0% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 45.4% | 6.2% |
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
Ostatnie 52 Tygodnie (34)
Ostatnie 20 (20)
Ostatnie 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 67.8% |
| 1. Serwis Wygrany | 70.1% |
| 2. Serwis Wygrany | 52.2% |
| Asy / Mecz | 3.4 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.4 |
| Obronione Break Pointy | 59.6% |
| Skonwertowane Break Pointy | 26.6% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 35% |
| Utrzymanie Serwisu % | 140% |
| Łączne Wygrane Punkty | 51.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 67.8% |
| 1. Serwis Wygrany | 70.1% |
| 2. Serwis Wygrany | 52.2% |
| Asy / Mecz | 4.9 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.1 |
| Obronione Break Pointy | 59.6% |
| Skonwertowane Break Pointy | 26.6% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 35% |
| Utrzymanie Serwisu % | 92.7% |
| Łączne Wygrane Punkty | 51.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 68.8% |
| 1. Serwis Wygrany | 69.7% |
| 2. Serwis Wygrany | 46.2% |
| Asy / Mecz | 4.6 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.2 |
| Obronione Break Pointy | 54.5% |
| Skonwertowane Break Pointy | 29.6% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 40.4% |
| Utrzymanie Serwisu % | 74.4% |
| Łączne Wygrane Punkty | 55.4% |
Statystyki by Surface
Twarda (7)
Mączka (18)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 69% |
| 1. Serwis Wygrany | 67.4% |
| 2. Serwis Wygrany | 45.2% |
| Asy / Mecz | 3.7 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.4 |
| Obronione Break Pointy | 56.5% |
| Skonwertowane Break Pointy | 37.5% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 45.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 58.7% |
| 1. Serwis Wygrany | 48.1% |
| 2. Serwis Wygrany | 52.6% |
| Asy / Mecz | 1.9 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.9 |
| Obronione Break Pointy | 71.4% |
| Skonwertowane Break Pointy | 0% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 6.2% |