Dragos Nicolae Cazacu Prognozy, Statystyki i Forma
Ostatnia Forma
Typy Tenisowe
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
2 |
625 167 |
O20.5 |
3.9/10 | |
17:12 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
2.6/10 | |
18:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
7/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:33 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
3.9/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U21.5 |
4.2/10 | |
15:00 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
5.9/10 | |
16:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
3.8/10 | |
15:00 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
1 |
267 625 |
O20.5 |
5.9/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
O8.5 |
9.4/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
376 652 |
1 |
8.2/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
9.2/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
1 |
646 462 |
1 |
3.8/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
|
O Dragos Nicolae Cazacu – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Dragos Nicolae Cazacu to 21-letni profesjonalny tenisista, grający ręką praworęczny, obecnie na 847. miejscu w rankingu światowym. Nasz algorytm AI przeanalizował 12 meczów z udziałem Dragos Nicolae Cazacu, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 75%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (20) | Ostatnie 52 Tygodnie (39) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 57.9% | 65.2% | 62.5% |
| 1. Serwis Wygrany | 63.6% | 64.4% | 63.3% |
| 2. Serwis Wygrany | 46.9% | 47.2% | 46.7% |
| Asy / Mecz | 1.1 | 1.1 | 1.4 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 1.4 | 2 | 2.6 |
| Obronione Break Pointy | 57.1% | 59.1% | 53.3% |
| Skonwertowane Break Pointy | 0% | 10.7% | 26.5% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 43.4% | 41.8% | 44.2% |
| Utrzymanie Serwisu % | 314.5% | 206.8% | 164.2% |
| Łączne Wygrane Punkty | 83.6% | 71.6% | 64.5% |
| Statystyka | Twarda (3) | Mączka (36) |
|---|---|---|
| 1. Serwis % | 65.2% | 60.4% |
| 1. Serwis Wygrany | 64.4% | 62.4% |
| 2. Serwis Wygrany | 47.2% | 46.3% |
| Asy / Mecz | 1.3 | 1.4 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 1.3 | 2.7 |
| Obronione Break Pointy | 59.1% | 47.8% |
| Skonwertowane Break Pointy | 10.7% | 37.5% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 34.1% | 47.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 62.5% |
| 1. Serwis Wygrany | 63.3% |
| 2. Serwis Wygrany | 46.7% |
| Asy / Mecz | 1.4 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.6 |
| Obronione Break Pointy | 53.3% |
| Skonwertowane Break Pointy | 26.5% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 44.2% |
| Utrzymanie Serwisu % | 164.2% |
| Łączne Wygrane Punkty | 64.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 65.2% |
| 1. Serwis Wygrany | 64.4% |
| 2. Serwis Wygrany | 47.2% |
| Asy / Mecz | 1.1 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2 |
| Obronione Break Pointy | 59.1% |
| Skonwertowane Break Pointy | 10.7% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 41.8% |
| Utrzymanie Serwisu % | 206.8% |
| Łączne Wygrane Punkty | 71.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 57.9% |
| 1. Serwis Wygrany | 63.6% |
| 2. Serwis Wygrany | 46.9% |
| Asy / Mecz | 1.1 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 1.4 |
| Obronione Break Pointy | 57.1% |
| Skonwertowane Break Pointy | 0% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 43.4% |
| Utrzymanie Serwisu % | 314.5% |
| Łączne Wygrane Punkty | 83.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 65.2% |
| 1. Serwis Wygrany | 64.4% |
| 2. Serwis Wygrany | 47.2% |
| Asy / Mecz | 1.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 1.3 |
| Obronione Break Pointy | 59.1% |
| Skonwertowane Break Pointy | 10.7% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 34.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 60.4% |
| 1. Serwis Wygrany | 62.4% |
| 2. Serwis Wygrany | 46.3% |
| Asy / Mecz | 1.4 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.7 |
| Obronione Break Pointy | 47.8% |
| Skonwertowane Break Pointy | 37.5% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 47.4% |