Edison Ambarzumjan Prognozy, Statystyki i Forma
Ranking#1129
Wiek29
Wzrost5'9"
Waga176 lb
RękaPraworęczny
Ostatnia Forma
L
W
L
L
L
6
Przeanalizowane Mecze
66.7%
Skuteczność Prognoz
Typy Tenisowe
Napędzane przez 
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
2 |
463 626 |
2 |
7.9/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
634 166 |
2 |
4.8/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
627 265 |
1 |
8/10 | |
12:07 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
666 733 |
O19.5 |
7.9/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
363 636 |
2 |
6.2/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
4.6/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:10 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
|
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
O Edison Ambarzumjan – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Edison Ambarzumjan to 29-letni profesjonalny tenisista, grający ręką praworęczny, obecnie na 1129. miejscu w rankingu światowym. Nasz algorytm AI przeanalizował 6 meczów z udziałem Edison Ambarzumjan, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 66.7%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (20) | Ostatnie 52 Tygodnie (42) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 63.5% | 63.4% | 64% |
| 1. Serwis Wygrany | 67.9% | 65.9% | 62% |
| 2. Serwis Wygrany | 39.2% | 40.1% | 45% |
| Asy / Mecz | 3.4 | 2.8 | 2.4 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.8 | 3.5 | 3.5 |
| Obronione Break Pointy | 54.3% | 55.6% | 58% |
| Skonwertowane Break Pointy | 25% | 22.8% | 34.5% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 40.5% | 39.6% | 43% |
| Utrzymanie Serwisu % | 75.1% | 87.1% | 73.3% |
| Łączne Wygrane Punkty | 56.2% | 54.2% | 51.2% |
Statystyki by Surface
| Statystyka | Twarda (19) | Mączka (22) |
|---|---|---|
| 1. Serwis % | 63.9% | 64% |
| 1. Serwis Wygrany | 68.3% | 60.2% |
| 2. Serwis Wygrany | 40.8% | 46.2% |
| Asy / Mecz | 2.7 | 2.2 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.1 | 3.7 |
| Obronione Break Pointy | 56.8% | 58.3% |
| Skonwertowane Break Pointy | 26% | 36.8% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 40.2% | 43.8% |
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
Ostatnie 52 Tygodnie (42)
Ostatnie 20 (20)
Ostatnie 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 64% |
| 1. Serwis Wygrany | 62% |
| 2. Serwis Wygrany | 45% |
| Asy / Mecz | 2.4 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.5 |
| Obronione Break Pointy | 58% |
| Skonwertowane Break Pointy | 34.5% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 43% |
| Utrzymanie Serwisu % | 73.3% |
| Łączne Wygrane Punkty | 51.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 63.4% |
| 1. Serwis Wygrany | 65.9% |
| 2. Serwis Wygrany | 40.1% |
| Asy / Mecz | 2.8 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.5 |
| Obronione Break Pointy | 55.6% |
| Skonwertowane Break Pointy | 22.8% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 39.6% |
| Utrzymanie Serwisu % | 87.1% |
| Łączne Wygrane Punkty | 54.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 63.5% |
| 1. Serwis Wygrany | 67.9% |
| 2. Serwis Wygrany | 39.2% |
| Asy / Mecz | 3.4 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.8 |
| Obronione Break Pointy | 54.3% |
| Skonwertowane Break Pointy | 25% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 40.5% |
| Utrzymanie Serwisu % | 75.1% |
| Łączne Wygrane Punkty | 56.2% |
Statystyki by Surface
Twarda (19)
Mączka (22)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 63.9% |
| 1. Serwis Wygrany | 68.3% |
| 2. Serwis Wygrany | 40.8% |
| Asy / Mecz | 2.7 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.1 |
| Obronione Break Pointy | 56.8% |
| Skonwertowane Break Pointy | 26% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 40.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 64% |
| 1. Serwis Wygrany | 60.2% |
| 2. Serwis Wygrany | 46.2% |
| Asy / Mecz | 2.2 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.7 |
| Obronione Break Pointy | 58.3% |
| Skonwertowane Break Pointy | 36.8% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 43.8% |