Ekaterina Maklakova Prognozy, Statystyki i Forma
Ranking#579
Ostatnia Forma
L
L
L
W
W
11
Przeanalizowane Mecze
72.7%
Skuteczność Prognoz
Typy Tenisowe
Napędzane przez 
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Na żywo S1 |
| 0
0
|
|
|
? |
? |
|||
09:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
U22.5 |
5.4/10 | |
08:10 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
42 66 |
U19.5 |
2.6/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
8.4/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:34 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
9/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:10 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
1 |
626 462 |
O19.5 |
7.2/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Zakończony |
| 1
1
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
4.6/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
1.7/10 | |
03:00 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U21.5 |
4.6/10 | |
06:00 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
1 |
67 35 |
1 |
1/10 | |
07:30 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
1.8/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:45 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
2.8/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
O Ekaterina Maklakova – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Ekaterina Maklakova Nasz algorytm AI przeanalizował 11 meczów z udziałem Ekaterina Maklakova, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 72.7%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (20) | Ostatnie 52 Tygodnie (31) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 62.9% | 64.2% | 64.2% |
| 1. Serwis Wygrany | 70.5% | 66.9% | 66.9% |
| 2. Serwis Wygrany | 53.8% | 49% | 49% |
| Asy / Mecz | 2.7 | 3.1 | 2.6 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.1 | 4.6 | 4.4 |
| Obronione Break Pointy | 66.7% | 52.6% | 52.6% |
| Skonwertowane Break Pointy | 44.4% | 51.3% | 51.3% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 47.7% | 48.8% | 48.8% |
| Utrzymanie Serwisu % | 404.3% | 181.3% | 251.1% |
| Łączne Wygrane Punkty | 92.8% | 77.1% | 77.1% |
Statystyki by Surface
| Statystyka | Twarda (21) | Mączka (4) |
|---|---|---|
| 1. Serwis % | 64.2% | - |
| 1. Serwis Wygrany | 66.9% | - |
| 2. Serwis Wygrany | 49% | - |
| Asy / Mecz | 2.8 | 1.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.8 | 5.5 |
| Obronione Break Pointy | 52.6% | - |
| Skonwertowane Break Pointy | 51.3% | - |
| Wygrane Punkty Returnowe | 48.8% | - |
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
Ostatnie 52 Tygodnie (31)
Ostatnie 20 (20)
Ostatnie 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 64.2% |
| 1. Serwis Wygrany | 66.9% |
| 2. Serwis Wygrany | 49% |
| Asy / Mecz | 2.6 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.4 |
| Obronione Break Pointy | 52.6% |
| Skonwertowane Break Pointy | 51.3% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 48.8% |
| Utrzymanie Serwisu % | 251.1% |
| Łączne Wygrane Punkty | 77.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 64.2% |
| 1. Serwis Wygrany | 66.9% |
| 2. Serwis Wygrany | 49% |
| Asy / Mecz | 3.1 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.6 |
| Obronione Break Pointy | 52.6% |
| Skonwertowane Break Pointy | 51.3% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 48.8% |
| Utrzymanie Serwisu % | 181.3% |
| Łączne Wygrane Punkty | 77.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 62.9% |
| 1. Serwis Wygrany | 70.5% |
| 2. Serwis Wygrany | 53.8% |
| Asy / Mecz | 2.7 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.1 |
| Obronione Break Pointy | 66.7% |
| Skonwertowane Break Pointy | 44.4% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 47.7% |
| Utrzymanie Serwisu % | 404.3% |
| Łączne Wygrane Punkty | 92.8% |
Statystyki by Surface
Twarda (21)
Mączka (4)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 64.2% |
| 1. Serwis Wygrany | 66.9% |
| 2. Serwis Wygrany | 49% |
| Asy / Mecz | 2.8 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.8 |
| Obronione Break Pointy | 52.6% |
| Skonwertowane Break Pointy | 51.3% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 48.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Asy / Mecz | 1.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 5.5 |