Ellie Schoppe Prognozy, Statystyki i Forma
Ranking#601
Ostatnia Forma
L
W
W
W
L
5
Przeanalizowane Mecze
40%
Skuteczność Prognoz
Typy Tenisowe
Napędzane przez 
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
636 367 |
O19.5 |
8.9/10 | |
18:09 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
5.1/10 | |
17:00 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
1.6/10 | |
19:04 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
U22.5 |
5.4/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
742 566 |
O19.5 |
6.4/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
O Ellie Schoppe – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Ellie Schoppe Nasz algorytm AI przeanalizował 5 meczów z udziałem Ellie Schoppe, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 40%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (20) | Ostatnie 52 Tygodnie (26) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 53.6% | 49.4% | 49.4% |
| 1. Serwis Wygrany | 67.3% | 65.1% | 65.1% |
| 2. Serwis Wygrany | 42.2% | 44.7% | 44.7% |
| Asy / Mecz | 1.3 | 1.4 | 1.5 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.9 | 3.7 | 3.7 |
| Obronione Break Pointy | 81.3% | 69.6% | 69.6% |
| Skonwertowane Break Pointy | 18.2% | 22.7% | 22.7% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 44.4% | 43.9% | 43.9% |
| Utrzymanie Serwisu % | 418.6% | 384.5% | 461.3% |
| Łączne Wygrane Punkty | 90% | 83.4% | 83.4% |
Statystyki by Surface
| Statystyka | Twarda (13) | Mączka (13) |
|---|---|---|
| 1. Serwis % | 53.6% | 43.7% |
| 1. Serwis Wygrany | 67.3% | 61.3% |
| 2. Serwis Wygrany | 42.2% | 47.5% |
| Asy / Mecz | 1.6 | 1.5 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.1 | 3.3 |
| Obronione Break Pointy | 81.3% | 42.9% |
| Skonwertowane Break Pointy | 18.2% | 27.3% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 36.8% | 44.7% |
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
Ostatnie 52 Tygodnie (26)
Ostatnie 20 (20)
Ostatnie 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 49.4% |
| 1. Serwis Wygrany | 65.1% |
| 2. Serwis Wygrany | 44.7% |
| Asy / Mecz | 1.5 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.7 |
| Obronione Break Pointy | 69.6% |
| Skonwertowane Break Pointy | 22.7% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 43.9% |
| Utrzymanie Serwisu % | 461.3% |
| Łączne Wygrane Punkty | 83.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 49.4% |
| 1. Serwis Wygrany | 65.1% |
| 2. Serwis Wygrany | 44.7% |
| Asy / Mecz | 1.4 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.7 |
| Obronione Break Pointy | 69.6% |
| Skonwertowane Break Pointy | 22.7% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 43.9% |
| Utrzymanie Serwisu % | 384.5% |
| Łączne Wygrane Punkty | 83.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 53.6% |
| 1. Serwis Wygrany | 67.3% |
| 2. Serwis Wygrany | 42.2% |
| Asy / Mecz | 1.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.9 |
| Obronione Break Pointy | 81.3% |
| Skonwertowane Break Pointy | 18.2% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 44.4% |
| Utrzymanie Serwisu % | 418.6% |
| Łączne Wygrane Punkty | 90% |
Statystyki by Surface
Twarda (13)
Mączka (13)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 53.6% |
| 1. Serwis Wygrany | 67.3% |
| 2. Serwis Wygrany | 42.2% |
| Asy / Mecz | 1.6 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.1 |
| Obronione Break Pointy | 81.3% |
| Skonwertowane Break Pointy | 18.2% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 36.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 43.7% |
| 1. Serwis Wygrany | 61.3% |
| 2. Serwis Wygrany | 47.5% |
| Asy / Mecz | 1.5 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.3 |
| Obronione Break Pointy | 42.9% |
| Skonwertowane Break Pointy | 27.3% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 44.7% |